Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 éve lejárt 5 kg fehérje por...

1 éve lejárt 5 kg fehérje por még hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Myproteines termék 5kg-os zacskós kiszerelésben bontattlan csomagolásban.

Gondolom bajom nem lehet tőle csak a "hatóanyag" tartalma csökkent. Legalábbis gyógyszereknél így van.



2016. nov. 24. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen hatóanyag?
2016. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam.
2016. nov. 24. 12:44
 3/7 A kérdező kommentje:
De arra vagyok kíváncsi, hogy van értelme szedni vagy teljesen felesleges. Ha 1-2 hónapja lejárna akkor fel se tettem volna a kérdést. De egy év alatt lehet már egyáltalán nem hatásos.
2016. nov. 24. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ ,hogy definiálod a hatóanyagot. Ha így "A hatóanyag általánosságban egy adott rendszer azon komponense, mely a kiváltott hatásért felelős. " Akkor nincs benne hatóanyag. De a fehérjére gondolsz,az meg csak nem "párolgott" ki úgy belőle .Ugyanannyi van benne ,mintha még nem járt volna le. Amúgy meg semmi bajod nem lesz tőle. Én most a 1,5 éve lejárt BCAA-mat és a fél éve lejárt fehérje koncentrátumomat iszogatom.
2016. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez is olyan mint a cukor, muszáj ráírni valamit h mikor jár le. Elvileg a cukor se romlik meg ha nem kap nedvességet.
2016. nov. 24. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerult nem felhasznalni?
2016. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amikor rendeltem külföldről akkor úgy voltam vele, hogy ingyenes postához X összeget el kellett érni.

Így vettem 2x 5kg fehérjét. Vitaminokat, shakert.

Közbe elhanyagoltam az edzést így csak itthon állt.. Nem is gondoltam rá, hogy le fog járni.

2016. nov. 25. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!