Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az igaz, hogy ha korábban...

Az igaz, hogy ha korábban kezdtek az edzést, és nem úgy nőttél, ahogy kellett volna a jövőben már nehezebb izmot felszedni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, nemrég kezdtem el tömegeleni 3 hónapja, mivel növésben vagyok havi csak +1 kg-t tudok felszedni, az 1,5-2kg helyett, és valami olyasmit halottam, hogy első évben szuper intenzíven növünk 10-12 kg izmot is fel lehet szedni, de ha pl csak 5-6kg-t sikerul felszednem, akkor az jelenthet problémát a jövőben, akkor is intenziven fogok nőni? A jövő alatt 17-18 éves kort értem. Válaszotokat előre is köszi(értelmes választ szeretnék)

2016. nov. 24. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz rá befolyással. Az a 10 kiló is relatív. Egy 190 centis endommorph testalkatú ember nyilván jóval több izmot fog tudni felszedni 1 év alatt mint egy 170 centis ectomorph.
2016. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy matekoztad ki, azt hogy ha 1kgot tudsz felszedni havonta, akkor cak 5-6kg ot szedsz fel egy évben?
2016. nov. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nettó izomtömegre gondolt lediétázva ami szintén időt vesz igénybe.
2016. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell annyit zabálni, hogy úgy zsírosodj, hogy le kelljen diétázni.
2016. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!