Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olvastam h két sorozat között...

Olvastam h két sorozat között kb fél perc pihenöt kell tartani de nagy baj ha 3-at tartok? Mert nekem ennyi idö kell h kipihenjem magammert mindig tuleröltetem .

Figyelt kérdés
Ha esetleg fontos a minnél kevesebb idö,akkor le kell vennem a sulyokat...melyik megoldást válasszam?

2016. nov. 27. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd fent,pihenj többet.
2016. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fél perc az amúgy is kevés,1 percet szoktak javasolni de ha szükséges 2 is teljesen oké szerintem.
2016. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 1 percet pihennék akkor felhúzásnál, guggolásnál szó szerint elájulnék. Van amikor 5 percet is pihenek 2 felhúzás között. Annyit pihenj amennyire szükséged van, nem ezen múlik a fejlődésed.
2016. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagy súlyoknál nagy izomcsoportoknál azoké de ha mész pl bicepsz beforgatásra 20 kgs egykezessel akkor oda felesleges a 3 perc. kihulnek az izmaid... aztán van akinek más jon be van aki meg pihenni jár a terembe.
2016. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én első olvasásra azt hittem, h sorozatnézésről van szó :'D

sry, ezt muszáj volt kommentelnem!! :D

2016. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!