Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek, hogy nő gyorsabba...

Szerintetek, hogy nő gyorsabban a kar? Ha külön kar napunk van vagy ha kombinaljuk?

Figyelt kérdés
Kombinació alatt pl. Mell-bicepsz, váll-tricepsz, mell-tricepsz ilyenekere gondolok

2016. nov. 27. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretek tricepsz-bicepsz napot tartani, de egyénfüggő. Trucepsz-mell napot hanyagold szerintem, kap a tricepsz is mell napon, tedd őket távol egymástól.
2016. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én jelenleg így kombinálom: váll-tricepsz, mell-bicepsz, vélemény?
2016. nov. 27. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így van jelenleg. Jó az. Mell-bic, váll-tric tavol legyen egymástól, mert mell napon kap a vállad és tricepszed is terhelést. Láb nap mehetne a kettő közé.
2016. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok hogy hétfo mell kedd vall szerda hát csutortok láb és péntek bicepsz tricepsz. nekem nagyon bejon. de amúgy teljesen mindegy hogy kombinálod e. de én mellre nem tricepszeznék és hátra se bicepszeznék. de ha muszáj lenne meg lehetne oldani .
2016. nov. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet a tricepszet mellhez és bicepszet háthoz tenni szétbontott tervben A,mell-tricepsz-első,oldalsó delta B,hát,csuklya,hátsó delta,bicepsz, C,láb

heti 3 vagy heti 6napos tervként is jó

2016. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A váll és a bicepsz izmok eredése nagyon közel esik egymáshoz ezért érdemes egy napon edzened őket.

Hát-Mell-Vádli, Váll-Kar, Láb-Vádli-Has

2016. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!