Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden edzes utan kell, h...

Minden edzes utan kell, h legyen izomlaz, csak akkor csinaltam jol az edzest?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy legyen.
2016. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem kell, edzés közben lehet tudni jól csinálod-e
2016. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csak az elso két hónapban (van akinek kevesebb van akinek még tobb) szokott lenni izomláz. utána hozzászoksz és nincs. na de ha megpróbálod pl. egy biceposzezés után valami nehezebbet felemelni akkor egybol megérzed hogy dolgoztál rá.


edzést jól csinálni nehéz. ha jól akarod végezni akkor az egóddal ki kell békulni és lejjebb vinni a súlyt hogy szabályosan szépen lassan végig tudd vinni az adott sorozatot. érezned kell hogy dolgoznak az izmaid + rengeteg videó van a helyes kivitelezésrol. sokáig a mellhez húzást csigán hatalmas súllyal csináltam mert birtam aztán mikor megkértem egy edzot hogy videózzon le és elemezze kicsit másképp láttam az edzést. egy 20ast egybol le is kellett vennem.

2016. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!