Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Protein bevitelből mennyi kell?

Kakszilajos17 kérdése:

Protein bevitelből mennyi kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves, 65 kg-os fiú vagyok. Már jó ideje kondizgatok és elég jó is vagyok a saját testsúlyomhoz képest. (pl. fekve nyomás maxom 85 kg 1-szer.) De most már szeretnék proteinezni. Jó pár plussz kg elférne rajtam. Akár 10 kg is. Az lenne a kérdésem, hogy ehhez mekkora mennyiség szükséges? Melyik fajtát ajánljátok? Napi mennyiség bevitel? Kb. meddig kéne szednem ehhez a plussz 10kg hoz?



2016. dec. 3. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

1-5-2g/tskg azaz kb 100-130g. Jó a csirke,marha,túró,sajt stb. Mellette kcal pluszba kell legyél és ha ügyes vagy 1-1,5 év alatt fel is tudsz szedni 10 kiló izmot.

Ajánlom utána is a fogyasztást mert protein nélkül meghalsz.

2016. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amiket az első irt, de ha kajából megvan a napi mennyiség akkor nem kell fehérjepor. Ebből a "De most már szeretnék proteinezni."-ből nem épp az jön le hogy az étrend rendbe lenne, előbb az legyen rendben, minden más táp. kieg. csak utána jöhet.
2016. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokat!
2016. dec. 3. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
fehérjeportól ne csodát várj! inkább semmit. fogd fel úgy hogy megveszed a kakaót drágán. ha nincs csirke rizs semmit nem fog változtatni. nem azért lesz valaki izmos mert a csirke rizs mellé tol egy fehérje turmixot hanem mert csirke rizsel. ha elhadja a fehérjeport akkor is ugyanúgy fogsz fejlodni. ez csak marketing hogy a finom izesített kakaót eltudják adni 10x es áron.
2016. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2g/testsuly kg mehet. Kajat most szamolod?
2016. dec. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem számolok én semmiféle kaját
2016. dec. 4. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!