Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reális mennyiség az 50 ml az...

Reális mennyiség az 50 ml az 5 dl vízhez? (Ezt a mennyiséget ajánlja a gyártó. )

Figyelt kérdés
Vettem Biotech Protein Fuel nevű terméket, és azért, mert nincs benne cukor, laktóz, zsír és szénhidrát sem. Azért fontos ez számomra, mert amióta edzek, azóta kicsit alacsonyabb a HDL-koleszterin szintem, mint kellene, és magasabb a triglicerid szintem. Ez főképp attól lehetséges, hogy az étkezésem eltolódott egy rossz irányba, több szénhidrát és zsír irányba (ezek mellett természetesen fehérjét is viszek be a szervezetembe). Nincs annyi pénzem, hogy megtehessem, hogy állandóan csirkemellet egyek, halat, olyan dolgokat, amelyeket ajánlanak a szakemberek. Nem edzek profi szinten, csak hobbiból csinálom, ezért nem tudom, hogy az 5 dl vízhez mennyi fehérjét adjak, vagy egyáltalán 5 dl-ből csináljam-e.

2016. nov. 30. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lényegtelen mennyiben oldod fel. Ahogy neked jobban ízlik.
2016. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De valami alapján csak kiszámolták ezt az 50 ml - 5 dl arányt, nem? Vagy rosszul gondolom?
2016. nov. 30. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
ml ? Tök mind1,íze miat számolták ki és oldhatósága miatt.
2016. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem fontos, hasznosul így is, úgy is s ha neked jobban ízlik vagy könnyebben megiszod más aránnyal, tedd.


De ne képzeld, hogy más csirkemellből viszi be a kalóriát... A fehérje az nem annyira olcsó, de az alap, kell, nem kerülheted meg. De a kalória... Ott vannak az olcsó, de jó szénhidrátok (és zsírok).

Teljesen normális, hogy valamiből viszonylag sokat viszel be a szénhidrát és a zsír közül, máshogy nem lehet, kell a kalória.

Amúgy sem kell csirkemellet enni, a comb olcsóbb s az is jó...etc.

2016. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 1. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!