Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csekély androgén tulajdonságú...

Csekély androgén tulajdonságú szteroidok?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány szteroid témával kapcsolatos cikket, bizonyos termékek igen jó minőségű izomzat gyarapodást ígérnek. Androgén tulajdonságuk csekély, ennek köszönhetően nők is szedhetik.


Lehet buta kérdés, de ha nincs androgén tulajdonsága, akkor mi ösztönzi a szervezetet (férfiak esetében) tömegnövekedésre?


Tesztoszteronhoz hasonló módon viselkedik?



2016. dec. 4. 23:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Néhány perc kutatást követően találtam néhányat, ezekről lenne szó: Turinabol, Oxandrolon, stanazolol. Úgy tudom, hogy szálkásításra kiválóan alkalmasak. Tömegnövelésre mely szteroidok használata van elterjedve?
2016. dec. 4. 23:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Férfiaknál tesztó deca Boldi esetleg meta. Nők ezeket szokták használni amiket említettél. Kérdés hogy mi a cél? Nőknél is lehet használni tesztót csak nem kívánatosak a mellék hatások.
2016. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem kimondottan bejön a nagy csikló...
2016. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesztó

Kevés mellékhatás

Tömeget is hoz

2016. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!