Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin és fű használata?

Kreatin és fű használata?

Figyelt kérdés

Lehet Kreatint szedni és füvezni?

Tudom hülye kérdés de volt amikor korházba kerültem heves szivverréssel,és érdekelne hogy lehet e köze a kettőnek egymáshoz? Az nap nem ettem semmit buli előtt és még energiaitalt is ittam vodkával amit szintén tudom hogy nem ajánlatos...


2016. dec. 5. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

"Az nap nem ettem semmit buli előtt és még energiaitalt is ittam vodkával"


itt nem a kreatin volt a gond, és még a fű sem lenne akkora gáz( már ha rendes fű, de 99% hogy vmi vackot szivsz) de energiaital? pfejjj... és még iszol is rá, ne csodálkozz ha kórházba kerülgetsz időnként, egyszer én is odakerültem, azt hittem oda van a szivem a monstertől, de kiderült hogy nem az volt a ludas hanem elkaptam vmi nyavalyát, de végülis azóta nem ittam és nem is fogok, neked se kéne, inni mértékkel, fű mértékkel és JÓ MINŐSÉG, nem ilyen gagyi vackok amik mennek mindenhol,szóval inkább azt is hagyjad, kávét tolhatsz energiaital helyett,az belefér mértékkel

2016. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az energiaitalt leszólja, de a kávét ajánlja. Mindkettő koffeinbomba, szóval nem értem a logikádat.
2016. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2es kretén vagy, nem ajánlottam hanem azt mondtam belefér, a kávét én cukor nélkül tisztán iszom, az energitalban nem csak koffein van, nézz utána aztán ugass be
2016. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"de volt amikor korházba kerültem heves szivverrésse"


Nálam is így kezdődött, de leszartam, szívtam tovább, mára olyan pánikbeteg vagyok, hogy gyógyszerek nélkül a zártosztályon kötök ki pillanatok alatt.

A fűnek nics ilyen hatása. Ezek a pszichózis alap tünetei azokat pedig csak akkor hozza elő a fű, ha hajlamod van pánik betegségre, skizofréniára, deperszonalizációs zavarra... most hagyd abba, ha nem akarod, úgy tönkretenni az életed, mint én az enyémet.

2016. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat sokat segitett! :)
2016. dec. 5. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát mi van még az energiaitalban, mesélj még...

Amúgy a kávéban se csak koffein van..

Akik sátánttól valónak állítják be az energiaitalt, azoktól kíváncsi lennék a pontos magyarázatra. Mert ez a nagymamis érvrendszer, hogy pfujj, tele van kemikáliákkal, E-vel, meg mocsokkal, meg kiskutyákat főznek bele, meg a szomszéd macskája kórházba került ez nem érv. Ugyanúgy mértékkel kell fogyasztani mint más élvezeti cikket, ezek alkalmi használatra vannak, a hülyék isszák liter szám, ahogy a kólát. Napi 5 kávé sem egészséges.

2016. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ki beszélt napi 5 kávéról? napi 1 bőven elég, edzésnapokon meg esetleg 2

de komolyan, kutatgass a témában, nézz utána a kávénak, energiaitaloknak és aztán magyarázz

2016. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, van közöm a témához, ezért mondtam, hogy kérem a konkrét tudományos érveket, nem origo.hu-s cikkeket hogy mi a problémád a legális kereskedelmi forgalomban lévő energiaitallal mértékletes fogyasztás mellett..
2016. dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!