Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régebben felbontottam egy...

Patabee kérdése:

Régebben felbontottam egy scitec nutrition trans x creatint, kb 2-3 hónapja, most újra szeretném kezdeni a szedését, de össze van csomósodva, nem annyira durván csak egy két nagyobb darabka van benne, szerintetek van valami baja?

Figyelt kérdés

Vagy szedhetem nyugodtan csak morzsoljam el? (ha már megvan akkor fogyjon el alapján)

és a másik kérdésem, hogy aki ezt használta, az írjon már tanácsot, hogy hogy érdemes ezt szedni..


2016. dec. 5. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzés után egy adag. Más időpontokban inkább magában kéne a kreatint szedni. Szerintem szedd be nyugodtan,nekem is összeállt a kreatinom.
2016. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

értem, akkor magyarul edzés napokon edzés után egy adag, és pihenő napokon, meg amikor akarom úgy egy adag?

véleményed amúgy van erről a creatinról?

köszönöm a segítséged mellesleg! :)

2016. dec. 5. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg cukor van benne ami edzés után nem rossz (bár erről megoszlanak a vélemények) pihenő napon nem érdemes ennyi cukrot szedni. Napi 5g kreatin kevés kellene 10g. Önmagában szerintem használhatatlan ha van mellé sima kreatin monohidrát akkor azzal kiegészítve jó. És drága.
2016. dec. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben CSAK edzéls után szedném.
2016. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

akkor csak edzés után fogom alkalmazni!

számít az hogy csak 2 naponta edzek?

köszönöm az eddigi segítségeteket is:)

2016. dec. 6. 12:28
 6/8 A kérdező kommentje:

na skacok, ma voltam is edzeni, és ahogy írtátok akkor ugye edzés után fogom csak használni..

a kérdésem a következő, ugye a kérdésbe írtam hogy össze van csomósodva, na most ugye edzés után be is kevertem egy 50g-os adagot, ahogy kell, de a színe kajak megváltozott ( citromos ízesítésű amúgy) és amikor anno használtam akkor világos sárga színe volt a shake-be de most kajakra narancs sárga a színe :o és pezseg... meginni megittam, de a kérdésem annyi hogy ugye nem mérgezem épp magam?! :D

bocsi a sok kérdésért, csak kicsit meg ijesztett az elszíneződés..

2016. dec. 6. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak én válaszoltam egyedül :D elszíneződés nem tudom mi de ha nem fosől tőle akkor szerintem még mindig jó. Lejárati időn belül van akkor jónak kéne lennie.
2016. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ja jó, azt hittem többen válaszoltak, mert nevet nem ír XDDD

néztem a dobozon, ott azt írja 2018 jan-ig jó..

amúgy lehet hülye vagyok, de nem lehet hogy a citrom ízesítés maga megromlott benne? és azok azok a csomók?

mert rosszul lét meg semmi nincs, nem érzem hogy bármi bajom lenne tőle..

2016. dec. 6. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!