Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Udv! Meg tudnatok nekem...

Udv! Meg tudnatok nekem mondani hogy melyik a legjobb ar ertek aranyu multivitamin a piacon perpill?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
A banán
2016. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a scitecnek a Mega daily one-ja 4000forint körül van és 120szem van benne ami minimum 2hónapra elég de én pihenőnapokon csak 1et szedek belőle szóval nekem kb 3hónapig elég, jópár éve szedem már és teljesen megfelel
2016. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noncsi0310 válasza:
0%
Mi a Lenkeire esküszünk!
2016. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert gazdagok vagytok...
2016. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noncsi0310 válasza:
29%
Napi 250 Ft nekem megér annyit, hogy egészségesek vagyunk, orvos, gyógyszertár közelében évek óta nem voltunk. Ha ezért gazdagoknak számítunk, akkor legyen. A gyógyszertári vitamin sem olcsóbb egy forinttal sem, sőt...
2016. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom már 0%-os a válaszom...

A banánban megvan az összes vitamin leszámítva a b12-t...

Megvan benne minden enzim és minden ami ahhoz kell, hogy fel is szívódjanak azok a vitaminok...

A sciteces kapszulában meg igaz, hogy lóbaxó adag van, de ha azt akorod, hogy nagyrésze hasznosuljon is, az további költség... még ha esetleg az benne van az étrendedben...


Utolsónak meg... képzeld én egyáltalán nem szedek tablettákat főleg nem havi 7500ft értékben... és mégsem voltam orvosnál se meg beteg se évek óta... gagyi érv...

Megfázás bakteriális fertőzés... nem azt jelenti, hogy olyan erős az immun rendszered, pusztán azt, hogy mosol néha kezet, meg nem tüsszentettek arcon mostanában bakteriális fertőzésben szenvedők...

2016. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noncsi0310 válasza:
44%
Nem szeretnék vitázni sem veled, sem mással, nem is fogok. Leírtam, hogy mit szedünk, ennyi.Részemről téma lezárva. Mindenki tegyen belátása szerint.A támadó hangnemet nem értem, de lehet, hogy csak azért, mert nem az én stílusom.
2016. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!