Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy is használjam?

Hogy is használjam?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó,hogy edzek kb. 1 éve.az edzés és az étrenden kívül étrendkiegészítőt használok,ami gyors felszívódású fehérje és ch edzés után.Most ki akarom próbálni a kreatint,de nem tudom pontosan hogy is kell.

Annyit talán,hogy napi 5g de egyszerre vagy elosztva napszakokra?Meg egyébként is melyik napszakban?Mennyi ideig tart egy kreatin kúra?Ha edzés után akkor hozzákeverhetem a fehérje+szénhidráthoz?Nem okozhat egészségügyi problémákat? Azt tudom,hogy egészséges embereknél elvileg nem,de a vérnyomást megdobhatja egy kicsit,és hasmenést is okozhat...

Egyébként,ha tudtok ajánlhatnátok jó kreatint a scitecnél,mert ilyen üzlet van hozzám a legközelebb,hamar be is tudom szerezni.Ha jól tudom a kreatin monohidrát a legjobb.



2016. dec. 10. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Így van kreatin monohidrát. Nincs bizonyítva a vérnyomásos téma sem. Hasmenés akkor lehet ha 10-20-30g-ot szedsz egyszerre és nem bírja a gyomrod. Nekem és az ismerőseimnél nem jelentkezett soha pedig voltak nagy adagok. 10g/nap minimum szedd 2 adagban kajával. Mind1 melyik napszakban. Hozzá keverheted.De ha van valami egészség ügyi problémád akkor konzultálj orvossal de én nem foglalkoznék túlzottan vele. Addig tart ameddig szeded :D 2-3 hónapig szokták de nem kell szünetelni.
2016. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kieg. Semmi bajod nem lesz tőle, hasmenés max akkor ha rosszul tolerálja a gyomrod. Scitectől biztos nem vennék mert aranyárban van, inkább rendelj netről, pl myproteintől.
2016. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!