Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tömegnövelésnél?

Hogy tömegnövelésnél?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja tömegelek,67kg ról indultam most tartok 70,5-nél,meddig kéne elmenni?Báttyám szerint a 75-t kelleme megcélozni,de igzából nagyon nehezen jön fel kg,kicsit félre kéne nyomni a kaját azaz csalni vagy? :D

Köszönöm a válaszokat



2016. dec. 16. 05:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kezdő tökéletes kajával, tökéletes edzéssel és kivételesen jó genetikával realizálhat az első évben havi 1kg izmot...

Ha te egy hónap alatt 3kg-ot gyarapodtál, akkor bizony brutális ütemben zsírosodsz, ha így folytatod, nemsokára gurulni fogsz...

2016. dec. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
havi 1kg az első évben, utána fokozatosan csökken, persze ha neked jól esik hogy zsirosodsz akkor nincs ilyen "korlát"
2016. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát sztem is zsírosodtam valamit,de azért izom is jött fel,de a súlyom változó :D ma reggel 69,8 voltam.

De nem adom fel :D Életemben most először tömegelek,persze a következő jobb lesz,akkor már lesz tapasztalatom,köszi a válaszokat.Zöld pacsi.

2016. dec. 18. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy értelmes tömegelés 2-3 évig tart...lassú tempóban... ha most felzsírosodsz 4-5 hónap alatt és 4-5 hónap után szálkásítanod kell... akkor bizony a "következőnél" is hülyén fogod csinálni, mert ehhez szoksz.
2016. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor már figyelni fogok az tuti,most igen figyelek,szép lassan nem sietem el
2016. dec. 18. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónap alatt szedtem fel 6 kg-t, és sajnos nagyrészt nem izmot. Lett hasam is. Most már ledolgoztam nagyjából és havonta csak 0,5-1 kg jön fel. Ne kövesd el az én hibámat, tömegelj lassabban.
2016. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az lessz :) Hajrá!Januártól egykis kreatin,és sztem jobb lesz!
2016. dec. 20. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!