Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az én szintemről meddig...

Az én szintemről meddig tartana eljutni a linkelt magyar testépítő szintjére?

Figyelt kérdés

[link]


20 éves 10 éve a gép előtt punnyadó napi egy kétszer étkeő 68kg 183 cm-s srác vagyok. Néhány méter futás,gyorsabb séta után fájnak az ízületeim,mintha a csontjaim is érezném olyankor.

5 kilós kézisúllyzót alig bírok emelni. Semmi izom nincs a mellkasomon,a gerincem mentén és a lapockáim körrül.

Suli alapfokú. Szó azóta itthon ülök,depizek. Nincsenek haverok stb.

Vállam kb mint egy vékony csajé.


Rosszul alszok. Nincs lehetőség másképp tennem. Folyton éjjel nappal fontoskodik valaki és nem hagy pihenni. Mondjuk ez is megoldódik.


Tegyük fel megvan a kellő motiváció,anyagi háttér. Meddig tartana a linkelt fickó szintjére jutnom?



2016. dec. 23. 04:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem kéne össze keverni a versenysportot azért a hobbi sportal. Nem mintja utóbbit ne lehetne komolyan venni. Itt azon van tényleg a hangsúly, hogy akkor is kelj fel abból a rohadt székből és változtass az életeden, ha nem leszel olyan, mint egy top atléta!
2016. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A boldog élet titka, ha reális célokat tudsz kitűzni magad elé. Ne ilyen akarj lenni, hanem az egészséged érdekében kezdj valamit magaddal.
2016. dec. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De miért lenne elérhetetlen akár egy ilyen cél... én személyesen ismerek olyan srácot, aki 23 évesen 130kg-ot nyomott sacc 60% tzs-vel :D 28 évesen pedig már öltöny modellkedett dubai-ban.
2016. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te amúgy miket irogatsz? 60% tzs? Az 6 akart lenni? És mit nyomot 130at? Max a lábtólót öcsém. Ki ne találd hogy 130kiló volt 6% tzsvel mert körberöhöglek. Dubaiban modell... remélem meg is dugták. Tipikus naturál életpálya amúgy pff
2016. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ember! 130 kg volt a srác 60tzs-al? Az tudod, hogy 78 kg zsír ugye? Ezt meséld a Dunán a halaknak kispajtás!
2016. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!