Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy rendes verekedésben Paige...

Egy rendes verekedésben Paige Vanzant meg tudná verni Lazar Angelov-ot, Steve Cook-ot, meg az ilyen physiqueseket?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elbírkóznék vele.
2016. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is, én hagynám is magam.
2016. dec. 23. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nem tudom, hogy a physique-esek közül ki küzdősportol, de érdekes lenne, mert igazából csak egy jól irányzott ütés kellene mindkét fél részéről. Nem láttam még verekedni ezt a csajt, de egy jól megtermett fizikes lehet 100 kiló is, full izom ugye, míg a csak 50-55kg.. Gondold már el, a fizikes csak lerohanja, megsorozza és kész. Erő is van azért a kis androgén dolgok miatt szép számmal a fizikesekben, szóval szerintem lazán lecsapná a csajt bármelyik, de lehet, hogy csak én vagyok elfogult..
2016. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De a fizikesek ha jól tudom, túlnyomó részt csak izolációs gyakorlatokat csinálnak gépeken. (persze mellette kokszolnak)


Nyilván egy strongman, vagy egy olyan tetséíptő aki nagy hangsúlyt fektet az alapgyakorlatokra és 100 kg körül van az lecsapná.


Aki állandóan csak gépezik annak nem is nagyon kell fejleszteni a hajlékonyságát/mobilitását/koordinációját mint mondjuk olyanoknak akik csinálnak felhúzásokat/katona nyomásokat/guggolásokat.


Szóval emiatt kíváncsi lennék, de mondom az nem kérdés hogy a Hegy meg az ilyen szintű emberek lenyomnák, de a fizikesekben nem vagyok biztos.

2016. dec. 23. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Pumpálgatnak, izolálnak igen, de mondjuk, ha megy egy kis tren, hiába pumpálgatsz, izolálsz, attól még olyan erő van benned, mint egy bivalyban, érted.. :D

Offseason Jeremy Buendia is van majdnem 90kg és nem zsíros akkor sem azért, pedig csak 172 centi a csávó, akkor egy 186 centi körüli fizikes offseason van lazán 100kg és lecsapná a kiscsajt. Szerintem.

2016. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!