Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti melyik mellett döntenétek...

Ti melyik mellett döntenétek ha kellene?

Figyelt kérdés

Testosteron propionat + stanazolol vagy Testosteron propionat + methandienon?

Külső emberek választására lennék kíváncsi

És tomegelés a cél, de nem sok vizesedessel!



2016. dec. 24. 18:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hatóanyag:

-stanazolol

Kereskedelmi megnevezések:

Winstrol Depot: 50mg/ml Spanyolo.,Olaszo.

Stromba: 50mg/ml Nagy-B.


Jellemzők:

Az injekcióban beadható Winstrol Depot-ban az a különleges, hogy a hatóanyagát nem olajban, hanem vízben oldották fel. Ez leegyszerűsítve azt jelenti, hogy gyakrabban kell beadni, mint az olajban oldott szteroidokat. A Winstrol nagyon hatásos szer, ha helyesen használják. Általában nem egyedüli szteroidként alkalmazzák, mivel csekély androgén összetevője nem védi az atlétát egy esetleges diéta esetén az izomszövet elvesztésétől. Mivel nincs vízvisszatartó hatása, a winstrol Depottal ritka a gyors súlynövekedés. Mégis szolid izomnövekedés lép fel. Akik nagy izomtömeget akarnak felépíteni, azok kombinálják Anapolonnal, Dianabollal, etc.


Adagolása:

A legjobb eredmények napi 50mg esetén figyelhetőek meg. De mint fentebb említettem, kombinálni érdemes más készítményekkel.


Mellékhatása:

Lényegében megegyezik az enyhébb szteroidok mellékhatásaival, de ez erősen egyénfüggő.

2016. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Akkor rossz oldalt olvastam koszönöm
2016. dec. 26. 21:04
 23/26 A kérdező kommentje:
Methandienont fogok alkalmazni.
2016. dec. 26. 21:05
 24/26 anonim ***** válasza:
Olvasgass még szerintem. Methától vizesedni fogsz,izomtömegben köze se lesz a 10 kilóhoz. De még a fele se.
2016. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nemértem kik a külső emberek...
2017. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 BodyTransformer válasza:

Hello,


bárhogy is döntesz ajánlanék egy oldalt ahonnan bármelyiket az általad említett termékek közül megrendelhetet. Gyors, olcsó és diszkrét!


[link]


sok sikert

2017. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!