Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítôk, ti isztok alkoholt?

Testépítôk, ti isztok alkoholt?

Figyelt kérdés
Most így ùjèv közeledtèvel, èrdekelne hogy kinek mennyi a hatàr..:D ès ha isztok akkor mit :) olyanok is írhatnak akik csak hobbi szinten jàrnak terembe de edzèstervet követnek ètrenddel..
2016. dec. 30. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Határ a csillagos ég. Sör, bor, whisky.
2016. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem,én amúgy se tudtam meginni sose
2016. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A sör a legjobb tömegnövelő!
2016. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egész évbe nem iszok semmit, max 1 hónapba egyszer 1-2 pohár bor, ami szerintem belefér mert nem igazán "bűnözöm", de azt se iszom mindig.

Most szilveszterkor max 4-5 pohár.

2016. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-3 havonta igen
2016. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 havonta szoktam eljárni piálni de nagyon ritkán vagyok k.o. Újévkor meg nem fogom vissza magam..
2016. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam testépítőnek, de súlyzós edzést végzek. Egy korty alkoholt sem iszok.

De ha valaki iszik néha, az nem hiszem, hogy visszavetné az edzésben. Nyilván ne legyél folyton csutak.

2016. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Általában vörösbor (csak minőségi, így 2-3dl-nél nem többet). Ezt kb. havi 2-3 alkalommal.


Töményt csak koktélban vagy felöntve valamivel, kb. félévente.

Sört egyáltalán nem iszom. (nem szeretem, nem azért mert ne lehetne néha)

2016. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En csak egy hobbi gyuros vagyok. Regebben eleg sokat buliztam, ittam is. Ma ez mar azert merseklodott. Kb. 2 havonta egyszer egy buli, de akkor sem hanyasig, csak hogy jol erezzem magam, kicsit oldottabb legyen a hangulat. Vodka, vagy rum, ez a ketto amit iszom, de ritkan itthon megiszok egy jo pohar szaraz feher bort.

Szerintem 2-3 havonta egy-egy alkalom siman belefer.

Ha minden hetvegen szetcsapod magad, az mar visszaveheti a fejlodest elegge.

2016. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az alkoholt valahogy sosem csipáztam, mariska és hasis de csak süti formában semmi füst, illetve évente 1-2 alkalommal lsd.
2016. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!