Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy vékony, kockahasú fegyence...

Egy vékony, kockahasú fegyencedzős csávó, vagy egy alapból nagydarab,100 kilós enber erősebb fizikailag?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 15:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagy egyúttal azt is jelenti, hogy nehéz. A kis pilincke meg se tudná mozdítani, hiszen a saját 50 kilójára van kifejlesztve az izomzata.
2017. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
A testsúly nagy előny,ütőerő tekintetében.Ezt szerintem senki sem vitatja,egyszerű fizika.Egy 60-80kilós ember közel sem fog akkorát ütni,mint egy 110-120 kilós.Persze az is szàmít,hogy egész testet beleadja e az ütésbe,vagy csak karból üt.De ha a 100kg feletti kicsit is tud verekedni,sokkal komolyabb eséllyel vàgna neki a küzdelemnek,mint egy középsúlyú,aki mondjuk valamivel ügyesebb.Ökölvívó voltam,és az utcàn is sok dolgot tapasztaltam.Amúgy 1998-óta Őr vagyok :)
2017. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
És egy 80 kilós erőemelő se tudná lenyomni?
2017. jan. 5. 15:23
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, neked nagyon ellenszenves a csávó. Mindenképpen meg akarod veretni. Elszerette a csajodat? :-))
2017. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
egy 80kg-s erőemelő lehet hogy tud verekedni, lehet hogy nem
2017. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem ellenszenves.Csak pont kéznél volt és akkor már vmi híres embert linkelek be példának,nem a szomszéd Józsit.De akkor pl.ismerek egy 2 méteres,magydarab kidobót,130 kg biztos van.De nem izmos.Egy 170 cm 80 kilós erőemelő le tudná nyomni?
2017. jan. 6. 17:51
 27/32 anonim válasza:

Sziasztok!

Ez a kérdés túl sok mindentől függ.

Az én példámból kiindulva: 65 kg vagyok, de világ életemben végeztem folyamatosan fizikai munkát. (Szabolcsi vagyok). Nem szeretném lenézni a városiakat, de fizikumban messze el maradnak a hozzám hasonlóaktól (ha gyurnak ha nem). Sajnos erre volt is példa bebizonyítani :( És nem azért azért mert én verekedős vagyok, hanem mert egy 100 kilós kidobó mindenáron engem akart kicsinálni, mert szerinte én totál részeg voltam. ....

Mondam neki menjünk akkor el a köv. utcasarkig úgy hogy ne hívja a többieket. Nekifutásból egy parasztlengő.....

Szerintetek?

2017. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Mi történt?
2017. jan. 6. 21:37
 29/32 anonim válasza:
Hali. 192 cm, 110 kg, 0 kockahas, némi edzés, korábban fizikai munka + box. Nem nézem le a fegyencezős srácokat, néha még csodálom is őket, de találkoztam már nagyarcú kockahas szájhőssel... Nem nyert, persze ez tényleg ember függő.
2017. jan. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Én a nagydarab csávóra tettem le a voksomat, de elmondok egy esetet. 40 éve volt egyszer egy vidéki csajom. Akkoriban a kocsmák udvarán rendszeres volt a bunyó. Valahogy csak ezt az egy érdekérvényesítő eszközt ismerték (el) az emberek. :-))

Szóval egy vékony madárijesztőnek nagyon nem tetszett, hogy szerinte lenyúltam a barátnőjét. Nem ragozom, verekedésre került sor. Gyakorlott verekedő voltam, és nem is rossz, noha a legtöbbször a tekintélyt parancsoló külsőm is elég volt. Ezt a csávót azonban nem tudtam földre vinni. Ha megütöttem, meg se kottyant neki, elkapni meg nem tudtam, mert rendkívül fürge volt. Egyszer mégis sikerült. Nekivezettem fejjel az ajtónak, a z orrába térdeltem, csinálhattam bármit, nem adta fel. Végül a barátai fogták le, hogy hagyja már abba. Állítom, nem volt több 50 kilónál a fickóban. Vörös hajú, szeplős, nyüzüge kisfiú volt, de nagyon szívós. Örök emlék marad.

2017. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!