Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csuklónak a vastagságát...

Csuklónak a vastagságát lehet, valahogy növelni?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon vékony a csuklóm. És elég furán néz ki ,hogy egyébként nincs rossz testem de a csuklóm így belerondít a dologba... Sok helyen olvastam ,hogy nem igazán lehet mert ugye a csuklónál szinte semmi izom nem található. Pedig alkarozni is szoktam de a csuklóm nem igazán nő (jó igazából semmit nem nőtt) Nem ismertek valami gyakorlatot ?

2017. jan. 3. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

--gömb--


Szerintem tök szép a vékony csukló.


Amúgy érdemben, edzéssel nem lehet vastagitani mivel ott nincs izom.

Vagy az inakat, vagy a csontot kéne megvastagitani hozzá.

Mindkettő igen körülményes.

2017. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Örülj neki, nagyobb lesz a kontraszt, optikailag izmosabbnak látszik majd az alkarod.

2017. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rajta változtatni, ez full genetika. Amúgy meg szard le, semmi jelentősége. Nekem is iszonyat vékony a csuklóm.
2017. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát értem :( Köszi a válaszokat :D
2017. jan. 3. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Az inak vastagodhatnak. Bár sok év kell hozzá.
2017. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami lehet, amiket 15-18 évesen hordtam órákat gyűrőket is, 18-19 évesen peregtek le rólam és most 23 évesen vagy 15 kilóval több is vagyok és talán ha edzek rajtam marad, de amúgy pár hét kihagyás után el kezd laza lenni minden.
2022. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit még esetleg javasolni tudok sepregetés takarítás, 30-80 kilók pakolása 8 órás műszakban ><, vagy úgy edzel nagyobb súlyokkal amit elbírsz szabályosan, hogy bedurranj és hozzá kettlebellt+ököl fekvő talán valamit segít.
2022. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!