Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítsak majd?

Szálkásítsak majd?

Figyelt kérdés

Jelenleg tömegelek, ez a formám: [link]

185cm, 75kg vagyok de csak árnyékba van kockahasam és nyárra szálkásabb, eresebb szeretnék lenni. Ha pl. áprilisig komolyan folytatom a tömegelést, akkor lehetek 80+ ahol lehet lesz már egy kis zsír is. Megéri majd áprilistól lejebb vegyem a ch-t (5-6ról 2-3ra) és ha tisztábban ennék (cukor, fehérliszt nélkül) akkor nem vesztenék sok izmot?

A válaszokat előre köszönöm!



2017. jan. 5. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tömegelj még bőven, és ha ugy fogod latni, hogy sok zsir jott fel akk szalkasits. Am miota edzel?
2017. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb másfél éve, kaja nem mindig volt rendben de igyekszem rendesen enni. 58kg-osan kezdtem.
2017. jan. 5. 12:18
 3/5 Dobrovics Dániel ***** válasza:
Ha szépen apránként akarsz izmot építeni, akkor csináld úgy, ahogy írtad. Hosszú idő lesz mire majd látod az eredményt, de minőségibb lesz. Én is az előző válaszolóval értenék egyet, hogy tömegelj még! Akkor kezdj el szálkásítani, ha zavar már a zsírfelesleg! Rövidebb idő alatt érheted el így ugyanazt az eredményt.
2017. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Akkor nem vesztesz sok izmot, ha nem túl drasztikus a diéta és megvan mellette a magas fehérjebevitel. Szálkásíts nyugodtan egyébként, ha fontos neked, hogy nyáron jobb formában legyél.
2017. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magas vagy, én elengedném 90-ig a tömegelést. Majd jövő nyáron kétszer ilyen jó leszel.
2017. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!