Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 6 edzésnap sok lenne?

Heti 6 edzésnap sok lenne?

Figyelt kérdés
Tömegnövelésről van szó. Majdnem fél éve kondizok, eddig heti 3x de most több időm lett szóval úgy gondoltam hogy minden nap megyek kivéve vasárnap. Ma is nagyon akartam menni csak hát muszáj a pihenőnap és főleg ez a lényeg. Ha minden nap más izomcsoportot edzenék és ezek között 3 nap pihenő lenne akkor is kéne egy héten 2-3 pihenőnap?

2017. jan. 8. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen,mert az idegrendszert is kell pihentetni. Naturalban szerintem 3-4 nap elég egy héten.
2017. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2017. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Sok lenne és felesleges is annyira szétbontani. 4 edzés szerintem pont optimális, úgy tudsz egyet szerdán is pihenni.
2017. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én heti 6 napot edzek, bár nem súlyt emelek, de edzek :D
2017. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én heti 6-ot edzek, volt hogy heti 6 súlyzósat, az szerintem sok volt(utolsó nap sokszor gyengébb voltam), most heti 5 súlyzós egy cardio, pihenőnap meg nyújtás, ez így ideális.


Csak ehhez kell egy tisztességes étrend is, nem olyan amit a kamunaturálok ajánlanak.

2017. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

En is hatszor jarok egy heten edzesre, szerintem nem sok,en tokre ki tudok kapcsolodni kozben, utana konnyebb a tanulas a sulira

Csak szerintem fokozatosan vedd fel az edzesnapokat, ne az egyik hetrol a masikra , mert elkepzelheto h egyszerre sok lesz, es megerolteted magad

😊😊

2017. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem azon az 1 napon is hiányzik az edzés
2017. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen..egész héten voltam és itthon sírok mert már annyira menni akarok vasat gyúrni
2017. jan. 8. 15:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Kenzo, miért hülyeség? Ez csak egy példa ahogy gondoltam valahogy: hétfő mell-has, kedd: hát-vádli, szerda: láb-has, csütörtök: váll-vádli, péntek: kar-has. Nem pont így de apróbb változtatásokkal nem lenne jó? Ott van pihenésre a hétvége és különben is na nem mehetek megőrülök..
2017. jan. 8. 15:28
 10/11 A kérdező kommentje:

*ha

a túledzés akkor lenne ha 3 napon belül ugyan azt az izmot durrantanám be, nem?

2017. jan. 8. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!