Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit várhatok a HMB-től? Van...

Mit várhatok a HMB-től? Van értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

20 éves leszek,2 éve edzek rendszeresen. Kb fél éve kezdtem el szedni kreatint, emellett csak fehérjézek kiegészítés gyanánt. Miután elkezdtem szedni a kreatint, rá kb 3 hétre volt egy érezhetően nagy ugrás a fejlődésemben, kb mindenki akkor jegyezte meg, hogy látszik a változás.

Utánaolvastam a HMB-nek és gyakorlatilag ugyanezeket írták azok, akik régóta szedték. Magyarán, hogy kreatinhoz hasonló kiugró-eredményt hozott nekik.


Ez is csak marketing mese, vagy lenne értelme a gyorsabb fejlődés gyanánt beszerezni?


2017. jan. 9. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Marketing. Diéta végén jó lehet, de amúgy nem kell csodát várni semmilyen legális kiegészítőtől.
2017. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Falra mászok ettől a fehérjéhek kifejezéstől... én meg csirkemellezek, ugye milyen jól hangzik??
2017. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor mássz falra. Sok értelme volt ennek a hsz-nek. Örülj hogy nem a tipik 100/99 hülye gyereknek válaszolsz, aki azt se tudja mi az. Attól hogy igét csináltam egy makróból mert ez ELTERJEDT neve a tápkiegnek, attól még nem kell hisztizni. (mindennapos igét képezni főnévből- guglizik,szelfizik)

Csak egy kis felzárkoztató nyelvtanóra, mert látom csak a kötekedés megy. Nehéz lett volna a témához is hozzászólni?

Remélem jobban alszol!:D

2017. jan. 9. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Leszarom a nyelvtanozásodat, aki ilyen igét képez annak a kérdését sem tudom komolyan venni.
2017. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
75%
Kinek mi,igaz?Nálam pl a kreatin sem tömeget sem erőt nem hoz.De semelyik sem,a legdrágábbtól a legolcsóbbig,egyszerűen hatástalan.Hmb viszont nekem nagyon sokat hozott önmagában,erőben is tömegben is,de inkább erőben dobott meg.Mondjuk én a javasolt napi mennyiségnél többet szedek.Edzés napon 3 helyett 6 grammot szedek,pihi napon 1 gramm helyett 4 grammot.3 hónapja szedem,csakhogy a fekvenyomást említsem(amiben szar vagyok)70-el nyomtam 8-8-6-6 mikor elkezdtem szedni,most 80-al 10-10-8-6.Amit én szedek asszem 2500ft,és több mint egy hónapra elég.
2017. jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, másnál is azt olvastsam, hogy dupla annyit szed es nagyon hatásos!
2017. jan. 10. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
70 kilós fekvenyomásnál még nem egy extra 80-ra növelni, szóval ez nem feltétlen tudható be a HMB-nek..
2017. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

neked nem,nekem igen.Magas vagyok,hosszúak a karjaim,sosem lesz erősségem a fekvenyomás.Viszont erősségem a bicepsz,tricepsz.Első gyakorlatnak egykezes bicepszezés forgatással simán megy 20 kilóval 10 10 8 8

egyenesrúddal jobb napon 50kg 4*8

tricepsz homlokra engedés franciarúddal 45 kg 4*8.

ismerősöm is gyúr,ő is magas 191 cm,de sokkal vékonyabb mint én,ő tud fekvenyomni 90-nel szériákat,bicepsz franciarúddal meg max 30 kgval megy neki.Ez mind genetika.Az én célom fekvenyomásban,hogy 100 kg val tudjak szériázni több nem kell.

2017. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!