Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Androgél kúrát követően pct?

Androgél kúrát követően pct?

Figyelt kérdés
30 adagos Androgél kúra után érdemes helyreállítás céljából clomidot és nolvadexet vásárolni? Vajon HCG is kellene mellé? Vagy ez rövid időszaknak számít?

2017. jan. 10. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos kell...
2017. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ért valamit? Kíváncsiságból kérdem, mert ha ilyenhez hozzá lehet jutni, az gondolom eredeti lesz, és nem kell szúrni, így nem kell parázni a gyulladástól. De gondolom az eredmény is jóval gyengébb.
2017. jan. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kell!
2017. jan. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy hat e. Idáig nem sok változást észleltem.
2017. jan. 11. 08:39
 5/8 A kérdező kommentje:

Neked már gyulladt be? :/

Lehet ez gyengébb, nem tudom. Mit kéne érezni? :)

2017. jan. 11. 08:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem koxolok, csak haverom járt úgy, meg fórumon olvastam ilyen eseteket. Androgelnél viszonylag kevés a kockázat, azt még megfontolnám, de valószínűleg az eredmény is legalább annyival gyengébb. Ezért voltam kíváncsi, de sejtettem, hogy nem sokat ér. Van akinek még az alacsony teszton sem segített.
2017. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De hát akkor milyen gyógyszer ez? Testápolónak sem jó. Veszek inkább megint oltást, az hat. . :(

Csak beszerezni normális helyről? :S

2017. jan. 11. 09:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy kicsit fájni szokott a fejem, gondolom hamarosan lekapcsol a saját termelésem...
2017. jan. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!