Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomásnál nem érzem a...

Fekvenyomásnál nem érzem a mellem (? )

Figyelt kérdés
Elvileg helyesen csinálom, de nem érzem hogy dolgozna a mellem, csak azt hogy egyszerűen a következőt már nem tudom kinyomni. Ez normális? Másnap sem érzem.
2017. jan. 11. 18:41
 1/6 galaxygg válasza:
Előtte karozz hogy elfáradjon, hátha segít :)
2017. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 galaxygg válasza:
Mert lehet hogy karbol csinálod
2017. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem egészen. Nyomd erőemelő technikával és edzd tricepszel egy napon. Úgy tuti jó lesz.
2017. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Homoríts, szélesen fogd meg a rudat és a könyökeid ne a tested mellett legyenek hanem vidd őket minél hátrébb. Tehát a 2 csuklód a 2 könyököd és a 2 mellbimbód legyen egy vonalba. Nekem ez segített. A rudat pedig engedd le teljesen hogy hozzá érjen a mellkasodhoz és lassan indítsd el a mozgást. A mozgás első harmada lassú a második, harmadik pedig gyors legyen. A karod pedig ne nyújtsd ki teljesen és ne akaszd ki.
2017. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...meg csinálj más gyakorlatokat is pl tárogatást attól biztos hogy érezni fogod.
2017. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szergej55 ***** válasza:
100%
Tök mindegy, dolgozik. Nem érdemes érzésre edzeni, én 2 év stagnálás után jöttem rá erre az okosságra. Heti 3 fekvenyomás progresszív fejlődést biztosító edzésprogrammal viszont működött, méghozzá hamar, 2 hónap alatt 15 kilónyit hozott a gyakorlatban használt súlyaimra.
2017. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!