Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ízületvédőt lehet szedni...

Ízületvédőt lehet szedni folyamatosan? Úgy értem, hogy évekig?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

persze, az nem olyan hogy hozzászokik a szervezeted, mint pl a koffeinhez

vitamint is lehet évekig,ásványi anyagokat,izületvédőt is ha szükséges

2017. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt ajánlott lenne minden sportolónak legalább egy alap glükozamin kiegészítő, ha nagy a baj akkor pedig egy összetettebb formula, MSM-mel, kollagénnel stb.
2017. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha szükséges és természetes alapút használsz, akkor igen.Nagyon sok mesterséges vivőanyagot tartalmazónál 3 havonta szünetet javasolnak, hogy a bennük lévő káros anyagok kiürüljenek a szervezetből.Én természetes alapút fogyasztok, ha szükséges és ha már rendben érzem magam, akkor abbahagyom és akkor fogyasztom ismét, ha szükségem van rá. Persze ezt folyamatosan is fogyaszthatnám.Jobbulást!
2017. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én biotechest használok,annál kéne 1-2 hónap szünetet tartani?
2017. jan. 15. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem ismerem. Biztosan le van írva, hogy hogyan kell használni.Amit én iszom azt élsportolók, olimpikonok is fogyasztják.
2017. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Leírnád mi a neve amit te szedsz? Ezen nem láttam írva.
2017. jan. 16. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a forever freedom2go-t iszom ami még sok mindenre jó.
2017. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg jónak tűnik,ezt még nem láttam.Én arthro guard liquidet iszom,ez bevált,azért nagy dózis van benne.De ha pár napot vagy egy hetet kihagynék akkor előjönne ízületi probléma.Szerinted ennél is kéne hagyni szünetet?
2017. jan. 16. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban nagyon jó és hatásos.Ha esetleg részletesebb adatok, tapasztalatok is érdekelnek róla, akkor szívesen elküldöm emailben. A használati utasításban benne kéne lenni, hogy hogyan ajánlják fogyasztani.Azért ha pár napot, vagy egy hetet kihagysz nem kéne előjönnie az izületi problémáknak.Én akár hónapokat is kihagyhatok gond nélkül.
2017. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!