Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kúra utáni levezetés?

Kúra utáni levezetés?

Figyelt kérdés
Egy tömegnövelő szteroid kúra után elég csak zitát szedni vagy kell mellé clomid is? Hcg az alap gondolom.

2017. jan. 13. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom ki vagy, de mivel ez illegális már több éve, feljelentenélek az biztos, ha nem anonym lenne az oldal.

Aztán majd a yardon kérdezősködhetnél.

2017. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Amúgy ezt tudod, csak úgy eszembe jutott, ha bűncselekményről van tudomása az oldalnak, köteles elvileg ő feljelentést tenni, vagy az adatokat(jelen esetben IP címet a hatóságnak átadni, és tartalmi forrásokat,pl a kérdésedet) a hatóságoknak átadni?

Hm, erre nem gondoltál, nagyokos:)

2017. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Aki segítene, az is vétséget követ el, ami 1 évig terjedővel jutalmazható.

Na akkor mi van?

Tartsál bűnbánatot, és tisztulj meg ezektől a vackoktól, ilyet xarokat max a cigók szednek, másnak nem is való.Okos, értelmes ember, ilyen szutykokkal nem teszi tönkre magát.

2017. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Feljelenteni? De hát miért? Én nem csináltam semmit. Tanácsot nem adtam és nem is terjesztem ezeket. .
2017. jan. 13. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Ajánlást bünteti a törvény és a doppingszerekkel való kereskedelmet és a tartását, a használatát nem, de köszönjük, Nyomozó Úr.


Kérdező, mi ment és meddig? Illene zita és/vagy clomid.

2017. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az egyik kutya szedett betegsége miatt 250/hét tesztoszteront, clomid 2 doboz vagy nolva állítja helyre jobban a saját termelését?
2017. jan. 13. 13:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Első, jó életed lehet, az ilyeneknek szeretik kifányesíteni a hátsóját. :D Ha megkérdezem hogy szoktak narkót csempészni, attól még nem visz el a drogelhárítás..
2017. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

2012 óta, ha kicsit jobban belemerülsz ebbe a világba, elvisznek.

Hidd el, nem egy ilyen tibike töltötte már az előállítóban az idejét, netes dolgokért.

2017. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lol ez a gyerek, biztos hatalmas chemtrail fan meg minden

ez TESTÉPITÉS, itt naturál határ elérte után NINCS fejlődés szteroid nélkül, tehát alapból ne kötözködj, másrészt meg ha valaki azt irja ki, hogy "hé kinek kéne 5kg kokain" akkor meg majd elviszik, ha elviszik...mit játszod itt a bárót? a zsaruk se csinálnak lfszt se csak a büntit osztogatják amiért rossz fél centivel leléptem a zebráról... nálunk a cigók 140el közlekednek 30-as táblánál + az utcán garázdálkodnak, egyszer egy rokonomat egy helyi civil mentette meg miközben a zsaru KISÉTÁLT amint látta hogy baj lesz egy sörözőben

bocsánat az offért, de kiborit

2017. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig kapta a kutya a tesztót? Milyen észter volt? Hcg-t mikor kapta, az elsőt? Nolva/clomid is jó, személyfüggő, én kutyám zitát kapott eddig, elég kis adagokat PCT-be, de lehet kipróbáljuk a clomidot.
2017. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!