Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lany vagyok. Most kezdek el...

Lany vagyok. Most kezdek el kondizni. A testsulyommal elegedett vagyok inkább csak formálni szeretném. Tudnatok olyan feherjet mondani ami elerheto es nem tartalmaz tomegelot? Vagy barmi mast ami nektek sokat segitett ebben?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
??? Mondok neked, csirkemell,egyéb sovány húsok,tojás,túró stbb.. Ezek mind jó "elérhető" fehérjék. Nem tartalmaznak "tömegelőt", vagy mit írtál, nem tudom mit jelenthet.
2017. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első már írta a fehérjéket. Egyél, nem hiszem, hogy olyan magas fehérjeigényed lenne, hogy ne tudnád nagyon, nagyon könnyen ételből is bevinni... Komplett állati fehérjékkel a legegyszerűbb megoldani a dolgot.
2017. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 llorTllorT ***** válasza:
23%
hagyd ezt a sok okoskodót.az Iso whey zero nagyon jó.
2017. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem okoskodnak, csak mielőtt bármit mondanak tisztázni szeretnék a dolgokat.
2017. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 llorTllorT ***** válasza:
0%
nem kell itt tisztázni,kérdés volt. a fehérje fontos az izomépítésben.és még sok más is,ha van rá lehetősége akkor hagyd vegyen,nem mindenkinek felel meg a teszkos kolbász.
2017. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ,mert mást tanácsoltak neki attól még nem biztos ,hogy nekik megfelel a tescos kolbász. Nem értem az összefüggést.
2017. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!