Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud ajánlani nekem egy...

Valaki tud ajánlani nekem egy normális étrendet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 58 kg van, 19 F. Focizom, hízni szeretnék, de azt úgy hogy azt később izommá áttfejleszteni . Heti 3 foci edzés, heti 2 kondi. A foci edzés számát lehet csökkentem, így heti 2 foci edzés, heti 2 kondi. Étrendet szeretnék összeállítani. Találtam interneten egy "Egyszerű tömegnővelő " étrendet. Annyi a különbség , hogy én nem Scitece-s cuccot használnék, hanem Myproteineset.


Hogyan lehetséges ezt összeállítani?


Étrend : [link]


Myprotein : [link]


Lehet kicsit hülyén írtam, remélem megértitek. Köszi


2017. jan. 26. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha hízol, azt a büdős életben nem tudod "izommá átfejleszteni". Ami az első étrendet illeti, csirke, rizs, csirke, rizs, csirke, rizs. Nem ajánlom, ahogy a fehérje löttyöket sem. A második linken nem találtam étrendet. Határozd mega napi kalória szükségletet, azon belül a fehérje mennyiségét, és étkezz változatosan. nem kell túlbonyolítani. Majd ha már 5 éves csinálod, komoly versenyekre mész, ahol minden gramm számít, akkor lehet jobban elmélyedni a témában.
2017. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem versenyekre szeretnék menni. Focizok és ahoz kellene az étrend, mivel vékony vagyok. Hízni szeretnék
2017. jan. 26. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:

120g fehérje, 300g szénhidrát, 80g zsir

a makrókkal foglalkozz, nyilván nem kólából kéne bevinni a szénhidrátot hanem krumpli,rizs,teljes kiörlésű cuccok stb

ehetsz amit akarsz... a makrókon van a lényeg

kaloriabazis.hu

2017. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!