Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik izületvédőt érdemesebb...

Melyik izületvédőt érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve kezdtem el kondizni (4 hónap kezdő átmozgató edzés,most kezdő osztott). Azóta elkezdtek ropogni az izületeim,csukló,váll,könyök térd. Heti 3 kondi mellett hetente egyszer atlétikázok is. Nemrég elkezdett alap mozdulatoknál (írás,sétálás stb) is kattogni, pár napja guggolás után elkezdett égni a térdem, azonnal abbahagytam és kenegetem, kúrálom, de még mindig nem jött teljesen rendbe. Megkérdeztem az atlétika edzőmet hogy mit ajánl, azt mondta hogy 1 hónapig szedjek vmilyen izületvédőt, ha nem múlik el akkor ortopéd doki. Azt kihangsúlyozta hogy tartalmazzon sok glükogént és alaposan nézzem meg mit tartalmaz, megbízható-e stb. Néztem a béres porcerőt, a biotech usa-tól az artho guard, illetve scitectől a joint-x kapszulát. Ha valakinek van tapasztalata vagy tud jobbat nyugodtan megírhatja. Nem tudom mennyire számít, de 16 vagyok, és egyenlőre c-vitamint, multivitamint(biotech) meg omega-3 halolaj kapszulát szedek. Rendesen táplálkozok és nem edzek túl nagy súlyokkal.

Köszönöm az értelmes válszokat!

Megy a zöld pacsi :)



2017. jan. 26. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Scitec Nem Forte + joint x. Edzés előtt warm up krém.
2017. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

glükogént ? azt aligha.

Kérdés mennyit enged a pénztárcád. J-X,artho gurad olcsóbbak de szerintem érdemesebb Arthroxon Plus venni. Animal Flex az egyik legjobb de van ára. Ezek közül válasz egyet mellé szedj mindenképpen (mivel olcsók) étkezési zselatint egy-két-három teás kanállal naponta (kollagán képző ami bevonja az izületeket) illetve őrölt kurkumát+őrölt gyömbért+őrölt feketebors-t ebből kb 1-1-1 g-ot napi 2-3 szor. Gyulladáscsökkentők,természetes fájdalomcsillapítók és mellette számos jótékony hatásuk van(pl: vérhígitó,immun erősítő,vérnyomás csökkentő stb.). kb 800Ft-ból be tudod szerezni a tescoból mind. Ca-Mg tabletta sem árthat ha keveset viszel be kajából. Szerintem szánj rá 7-8 ezer forintot (minimum) jobb mintha komolyabb probléma lenne.

2017. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illeve a bemelegítő krémek is jók.
2017. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen, elírtam,nem glükogén, hanem glükozamin.
2017. jan. 27. 06:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Glükozamint mindegyik tartalmaz amelyiket felsoroltam. Lehet venni külön csak glükozamint de szerintem jobb amibe több minden van.
2017. jan. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!