Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti öt egész testes edzés...

Heti öt egész testes edzés haladó szinten hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Olyan, hogy minden izomcsoportra csinálok egy gyakorlatot, és ezt egy héten négyszer.


Pl.:


1. nap


Guggolás

Tárogatás gépen

Vállból nyomás

Kettlebell swing

Kábeles bicepszezés

Szűknyomás

Ülő vádli

Lábemelés fekve


2. nap


Hack-gép

Fekvenyomás

Oldalemelés

Deadlift

Kalapács

Tricepsz kábellel

Vádli lábtológépen

Ketlebell bicska


és így tovább


2017. jan. 29. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor négyszer vagy ötször? Bár végül is mindegy. Három teljes testes edzésnél többet nem szoktak csinálni egy héten, mert legalább egy pihenőnapra szükség van az edzések között. Ha heti hárommal már nem tudsz fejlődni, akkor át kell térni az osztott edzésre.
2017. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég az a heti 3-4

De persze nem minden a sorozat és az ismétlés szám

Volt aki ki írta h ennyiszer meg annyiszor jár edzeni de rosszul csináltam és csodálkozott h nincs eredmeny

2017. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
Szerintem akkor legyen kevesebb gyakorlat, guggolj és nyomj fekve többször (pl. 3 alkalommal) és esetleg 2 felhúzás legyen. Mellről nyomás lehet 1-2 hetente, evezés is 3, "sallang" gyakorlat, mint bicepszezés és hasonlók 1-2-szer. Ennyi mindennel szerintem nem tudnál érdemben erőt fejleszteni, anélkül pedig semmi sincs.
2017. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
Én az osztott edzést annyira nem ajánlom, az izomcsoportokat heti 2-szer is meg lehetne edzeni, de az idegrendszert nagyon fárasztja, én rengeteg ideig stagnáltam. Ezután végigcsináltam egy 3 hónapos teljes erőemelő ciklust, minden gyakorlatban 10-15 kilót és izomtömegben is fejlődtem 0 kaja mellett.
2017. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!