Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szemelyi edzo tulsulyos...

Szemelyi edzo tulsulyos vendegnek milyen edzestervet ir elo?

Figyelt kérdés

Ugye nem fog egybol ugy leterhelni, hogy haza se birok majd menni 😁?

A csucsformamhoz kepest 25 kg van rajtam, 1 eve szultem.

Figyelembe fogja venni,hogy nincs allokepessegem kabe semmi?


2017. jan. 31. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem úgy kell elképzelni mint a sorkatonaságból való kiképzőtiszteket... ha nem az a fajta amelyik elvégzett egy kéthetes okj képzést hanem tudja is mit hogyan kell, akkor minden pont úgy lesz ahogy neked a legjobb
2017. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs első órán terhelés,hanem állapotfelmérés van...nem hiszem,hogy egyből a mély vízbe kellene dobni egy lábak és karok nélküli kisbabát.
2017. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Naaa hat azert nem vagyok en annyira elesett, hogy kisbabanak titulalj 😁

Igen tudom, hogy az elso talalkozas az allapotfelmeres. Az utana levo elso orara gondolok.. hogy akkor normalis mozgas lesz e vagy egybol kerekbetores 😁

2017. jan. 31. 16:39
 4/5 Andi80018 ***** válasza:
Először bemelegítés lesz, majd valószínűleg teljes testes edzés, megnézitek, milyen súlyokat bírsz el, ha kevés, lehet növelni, ha sok, akkor csökkenteni. Biztos, hogy lesz izomlázad, de az normális. A végén lehet pl fél óra bicikli, vagy más cardió.
2017. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom!
2017. jan. 31. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!