Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek Molnár Krisztiánbó...

Szerintetek Molnár Krisztiánból lehetne testépítő?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha életmódot váltana lehetne belőle eredményes testépítő?
2017. febr. 9. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán. Láttad mekkora karja van? Tuti Hopka bicepszezős videója alapján edz.


[link]

2017. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
itt mindenki viccelődik DE ha nem betegség miatt ilyen akkor igenis el tudna érni nagy változásokat, persze külsőleg eléggé megmaradna az a kinyúlt bőr de akkor le tudná dolgozni a zsirt és tudna izmot felépiteni, nyilván időbe telne de ha akarná emg tudná csinálni, mégegyszer mondom ha nem betegség miatt ilyen hanem mert tunyul és zabál
2017. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebből? Ez az akaratgyengeség emberi megtestesítője ez a szerencsétlen. Dehogy lehetne. Amikor az apja megígérte, hogy kap egy PS3-at, ha fogyózik, míg nem kapta meg, addig "diétázott", aztán megkapta, majd sz4rt bele az egészbe, zabált tovább. Közbe cukorbeteg és napi 2 energiaital lecsúszik és 1-2 hetente a földig issza magát.

Szégyen egy ember.

2017. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a genetikája hozzá.
2017. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megismétlem HA AKARNÁ

3-as

2017. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy kövér, neked nem árt, nem kéne ezért bántani. Az egy dolog, hogy akaratgyenge, és dagadt,de neki is van lelke.
2017. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Ki bántotta, mert kövér? :D

Az akaratgyengeség és jellemtelenség nem kiváltható azzal, hogy valaki kövér, ez nem sajnálkozás kérdése. Szegénykének van lelke bizony, csak agya nincs. Ha teremtene valami értéket és nem szívná az anyjáék vérét 28 évesen, akkor a kutya se mondana rá egy rossz szót se. Láttam én mert hendikeppes embereket normális életet élni, akkor ő miért nem tud? Mert nem akar. :)

2017. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!