Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell edzését jobb változtatni...

Mell edzését jobb változtatni hetente?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy jobban fejlődik ha egyszer magasabb ismétlésszámmal edzzük meg,máskor meg alacsonyabbal.Meg a vállnak is jobb,a rotátor köpenynek,ha fekvenyomást nem végezzük minden héten?
2017. febr. 14. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

felesleges túlbonyolításnak tartom az ilyesmit válaszd ki azokat a gyakorlatokat amik neked a leginkább beválnak és azokban kell minnél erősebbnek lenni, hogy azt te most milyen ismétlésszámban csinálod az már a te dolgod

Fekvenyomással kapcsolatban pedig a rúddal nyomást el lehet hagyni ha neked nagyon nem OK, de helyette a súlyzónyomást mindenképp ajánlanám sőt jobb gyakorlatnak is tartom... a mellizom nőni leginkább a nyomógyakorlatoktól fog azokra kell rámenni legalábbis nekem ez a tapasztalatom

2017. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány gyakorlatot végzel mellre? Négyet vagy ötöt? Ebből legalább egy a tárogatás gondolom... Ha nagyon nem bírsz dönteni, csináld úgy, hogy a -,0,+ nyomások során egyszer az egyik, máskor a másikból csinálsz több ismétléseket.. Nem kell túlmisztifikálni. Valaki ugyan azzal az ismétlésszámmal edz már évek óta és bevált neki.
2017. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az évek alatt az a tapasztalatom, hogy NEKEM úgy a legjobb, ha minden izomcsoportra kiválasztom a kedvenc gyakorlataimat és edzésenként aktuális kedv szerint választok 2 gyakorlatot adott izomcsoportra és abból 6-6 ismétlés.
2017. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akarom mondani sorozat.
2017. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!