Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin helyes fogyasztása?

Kreatin helyes fogyasztása?

Figyelt kérdés

Életem első kreatinja, ès nem vagyok biztos a használatában.


Adagolási javaslat: Keverjen össze 1 adagot (9g - 2/3 adagolókanál) 400ml vízzel.

A "feltöltèsi fázisban" fogyasszon 15 testsúly kilogrammonként egy adag Crea-start naponta. Ossza el az adagokat a nap folyamán, ès étkezès előtt fogyassza. 5nap után szinten tartásra naponta csak 1 adagot vegyen be.


Akkor így: 65kg vagyok, akkor 4 adagot (36gramm) kell elosztanom a nap folyamán?

És minden egyes adagnál 400ml víz?

Akkor az 1,6liter víz.


A feltöltési fàzist tehetem 7 napra? Mert 5-öt ír, és valaki javasolta a 7-et.


Jól èrtettem?


2017. febr. 15. 20:05
 1/4 anonim válasza:
Én 7 napban fogyasztom,és úgy hogy a testsúlyom elosztom 3 al,így 63 kiló vagyok,és kb naponta a feltöltési szakaszban iszok 20 G ot 4x egy nap,mivel te 65 vagy,szerintem 5x igyál 5g ot,és utána rögtön mehet rá valami ch is,azt nemtudom mennyi vizzel kell,én csak megiszom s annyi.bocsi
2017. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88-90 kiló vagyok 10g fogyasztok naponta. Reggel meg valamikor délután kaja előtt. Nem kell feltölteni.
2017. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 80 kilósan kezdtem napi 30g-al 1 hétig azóta meg 15g megy már 8 hónapja.
2017. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

85kg ha már mindenki ezzel kezdi :D

Én is 5-5grammot fogyasztok naponta 2 részletben.

+hozzá 3-3gramm beta alanine

Minden nap 4 éve.

2017. febr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!