Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek is megdöbbentő ez?

Szerintetek is megdöbbentő ez?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6bxB6RGhmN8


Még edzés nélkül is majdnem 2x annyi izmot lehet felszedni csupán szteroidhasználattal, mint natural edzéssel.


2017. febr. 19. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
aha,meglepődtem én is.
2017. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de szerintem ez egy baromság. 10 hét ena max szűz receptoroknak hozna valamennyi izmot, egy az, hogy mire beindul 4 hét után, addigra kb vége is a kúrának. 6 hét alatt edzés nélkül, hogyan jött volna 3 kiló izom az alanyoknak? Mert ugye 4 hét, mire elkezd az ena "beütni", aztán volt 6 hét edzés nélkül, amikor felugrott rájuk 3 kiló izom? Ne vicceljetek. 1,5g/tskg fehérjével? Hagyjuk már. Aki meg edzett is, az meg 6 kilót hozott izomban? Nem is ettek ekkora mennyiségű fehérjét 6 hét alatt, hogy ekkora mértékű izomtömeg növekedésre tegyenek szert. Aki használt már depo-t, az tudja, hogy semmit se érezni 4-5, akár 6 hétig, ezek meg 10 hét alatt felszedtek 6 kilót 1,5g/tskg fehérjével. Baromság.
2017. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok benne biztos. (HA)Kezdő alanyokat vettek akkor 2-2,5 kiló izom jöhetne naturba is. Ők tényleges 500mg enát kaptak ez nem névleges érték. Ami tapasztalatról beszélsz az kb 50% mennyiség(mivel 500mg-ba jó ha van 250mg de 300nál több szerintem biztos nincs). De nem azt jelentei hogy így volt én csak el tudom képzelni.


Nekem az a fura hogy egy kis provit,vagy valamit nem kaptak mellé ? 500mg tesztó azért aromatizál...


Az angol cikket nem olvastam.

2017. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az izom nem 100% fehérje, szóval elméletben felszedhettek akkora izomtömeget.
2017. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Oké, de így viszonyítási alapként értettem.

#3 Ez meg a másik. Az ena aromatizál a legjobban. Hosszú észter, hosszabb ideje van rá, hogy ösztrogén legyen belőle. Ez a száraz 3 kilós izomtömeg egy vicc kategória.


Abban viszont lehet valami, hogy 500mg-os ug cucc és 500mg-os orvosi cucc között van különbség. Ezt elismerem.

2017. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. 5. Lehet, hogy csak azt említették meg ami az izomnöveléshez szükséges, és nem részletezték a kiegészítőket, pl a levezetést.
2017. febr. 19. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban megdöbbentő... csak kár, hogy ordenáré nagy kamu...
2017. febr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Miért?
2017. febr. 20. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!