Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt vegyek?

Milyen tömegnövelőt vegyek?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatú vagyok és nehezen hízok. Szeretnék vagy 20 kilóval nehezebb lenni, de magamtól az nem megy. Minden féle szart a netről nem akarok rendelno ezért olyan tömegnövelőt szeretnék venni ami nem vagy nem tulnyomóan borítja fel a hormonrendszerem és ha elértem a kívánt hatást akkor elhagyhatom mert nem fejlődik vissza. Haviszinten olyan 10-15000ft-ot bírnák rászánni.

2017. febr. 21. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő nem szteroid, nem borít fel semmiféle hormont. Ha elhagyod, lecsökken a kalóriabeviteled, és vissza fogsz fogyni. Tartósan meg kell szoknod, hogy sokat eszel, különben gebe leszel, ha olyan alkat vagy.
2017. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

enni kell aztkész, ez nem csodaszer, a tömegnövelő is tápanyagokból áll, csak úgy mint a kaja, bár ha neked egyszerűbb úgy, vegyél de csak pénzkidobás

nem tudok segiteni milyet vegyél mert én nem éltem tömegnövelővel, max fehérjét veszek, de a jumbot szokták nyomni a gyerkőcök

2017. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
fiú vagy lány vagy?
2017. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

biotech- brutal gainer

én 4kg ost vettem és 10kg-ot dobott fel. nem rossz dolog de egyél hozzá sokat mert másképp nem hat. jumbot ne vegyél mert az 1,5 kgos 8 kg ot dobott 1 honap alatt oszt 2 hét alatt kiizzadtam.

2017. febr. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És erről mi a vélemény?


[link]

2017. febr. 24. 04:30
 6/7 anonim ***** válasza:

ha már drága akkor ismert márkát vennék

fél kiló és majdnem 4ezer, akkor már inkább egy nitro pure whey

2017. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem is tömegnövelő. Ettől egy deka nem, jön fel rád. Egyél sokat! Attól lehet hízni.
2017. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!