Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fáj a vesém a proteintől?

Miért fáj a vesém a proteintől?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem fáj a vesém most napokig nem ittam proteint nem is fáj.

Amint megiszok egy adaggal sima vízzel fájdalmat érzek vese tájékon kb egy órával utána.

Tudtommal teljesen egészséges vagyok.


A protein minősége a rossz? (MHN) maximum 40 grammot szoktam bevinni a shake-el szóval az nem egy nagy mennyiség. Én arra tippelek, hogy a proteinnel van valami baj.


2017. febr. 22. 15:15
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
MHN-es lobbisták kíméljenek, hogy itt védik a szarjukat, mert ha vesebeteg leszek biztos, hogy szarrá perelem, meg meg is verem a főnököt.
2017. febr. 22. 15:16
 2/22 A kérdező kommentje:
Szóval ti (tudom, hogy itt ezerrel reklámoztok) inkább most kussoljatok. Olyan emberek véleményét várom akik testépítők és fogyasztanak ilyen készítményeket.
2017. febr. 22. 15:16
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
Ne szedj ilyen porokat.
2017. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy általában a koncentrált fehérjével van a baj, eleve kb 20-25grammnál több terheli a vesét és aki érzékeny az még is érzi, de lehet hogy valamilyen összetevője vagy allergiás, talán magára a tejsavóra, és az h eddig nem voltál nem jelent semmit
2017. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Ne szedjél ilyen szteroidokat. Tönkre teszi a vesédet!

Agyhalott.

2017. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

5-os

Ez nem szteroid

Fehérje mióta lenne az?

Ennyi erővel a sajtok és a csirkemell meg a tojás is szteroid

Egyébként szerintem valamelyik összetevő lehet a baj nem bírja a vesed

Esetleg próbálj masfaj márkát

2017. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az ára miatt lobbizunk az MHN mellett... Semmi többért. Érdekes, én már 3 3 kilós vödörrel bezabáltam és sose volt bajom. Se GymBeam-estől, se MHN-től, egyiktől se. Akkor ne egyed, ennyi.
2017. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ja de ha tényleg vesekárosító akkor ezért a pénzért nem éri meg megvenni. Nagyon kellemetlen dolog egy dialízis, főleg kétnaponta.
2017. febr. 22. 17:13
 9/22 A kérdező kommentje:
Be kellene vizsgáltatni mert valmai nem stimmel vele "ne egyed" menj a fenébe, megvettem már a 3 kilós vödröt várom, hogy eltűnjön. Már az elején is fájt tőle a vesém, érdekes módon a bioteches proteinektől soha.
2017. febr. 22. 17:14
 10/22 anonim ***** válasza:
Én is betoltam már pár vödörrel az MHN-es fajtákból, semmi bajom sincsen.
2017. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!