Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasedzés, az erős hasért?

Hasedzés, az erős hasért?

Figyelt kérdés
Elakarok kezdeni hasat edzeni, mert eddig kihagytam. Néha csinálgattam haspréseket. De most olyan hasedzés kéne, hogy főleg erős legyen a hasam. Hiába csinálok haspréseket, attól még nem fogom tudni, függő lábemelésben megérinteni a kezem. Haskeréknél szinte lemenni sem tudok. Pedig ilyeneket is megakarok tudni csinálni. Hogy kéne edzenem a hasamat, hogy erős legyen?

2017. febr. 24. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A függő lábemelés jó akkor is, ha nem éred el a kezed. Felülés is jó. Nehezítheted úgy, hogy ferdepadon végzed, vagy úgy, hogy súlyt tartasz a fejed mögött.
2017. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

plank

lábemelés

hasprés

oldalsó hasprés

lebegő ülés


Ez az 5 gyakorlat elég? Az ismétlést még nem írtam, de próbálom növelni minden edzésen, és ha elértem egy szintre, akkor a súlyt is növelem és nehezebb gyakorlatok is beiktatok. Így jó?

2017. febr. 24. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez túl sok. Egy edzésre elég egy gyakorlat. Ha többet akarsz, akkor váltogasd őket edzésről edzésre. Ha túledzed magad, nem fogsz fejlődni.
2017. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a haskerék vált be
2017. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Haskerék tényleg jó, meg a plank. Az erős törzs nem merül ki az erős hasban. A felülés szerintem sz-r, meg a hasprés is. Haskerekezz, plankelj, csináld a többi emelést normálisan, ha súlyzózól, akkor ne kacsázz derékból össze vissza, feszítsd be a törzset emeléskor, guggoláskor, ha kettlebellezel, akkor meg mindenkor, mindenkor, az is igénybe veszi a törzset, meg a farmer walks még szuperkirály.
2017. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!