Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert nem mutat kevesebbet a...

Miert nem mutat kevesebbet a merleg, ha sulyzos edzes es kardio is van az edzesprogramomban?

Figyelt kérdés

Etkezes rendben, heti 2 sulyzos heti 2 kardio. 30 kg plusz van rajtam, no vagyok.

Nos latvanyra fogyok, a karom mar a fele, a derekam is, mindenhonnan megy le a felesleg, viszont azt nem ertem, hogy 2 hete ugyanannyi a sulyom, max fel kiloval lettem konnyebb, de a napok alatt akar 3 kilot is ugral.

Tudom, hogy az izom nehezebb mint a zsir, tisztaban vagyok az alapokkal.

De az nem vilagos, hogy amennyit pl lefogyok, azt tegyuk fel het alatt felszedem izomba.. na mist akkor orokre megmarad a 30 kg feleslegem?

Remelem ertitek amit akarok kihozni ebbol.

Nem kene tobbet fogynom?

Kaja tenyleg rendben, szemelyi edzom is van o adott etrendet. Akkor hogy is van ez?


2017. febr. 25. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje edzel? Az elején még a víz visszatartása is ingadozik a szervezetnek, ettől is lehet. Fog változni a súlyod, mert 30 kg felesleg azért sok, és nyilván nem tudsz annyit izmosodni, amennyi zsírt veszítesz. De minden diétának idő kell, hogy beinduljon, viszont ha látványra, centire változol, akkor hatásos. A mérleget a helyedben elfelejteném, vagy max. havi egyszer mérném magam ugyanabban az időben.
2017. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Vízvisszatartás, izom-zsír arány változás, ciklus befolyásolhatja. Inkább formát nézz, ne mérleget, annak van értelme.
2017. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!