Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 140kg-ba guggolni 4 ismétlést...

140kg-ba guggolni 4 ismétlést milyen szint?

Figyelt kérdés
Vízszint alá picivel. 1,5 év edzés után.
2017. febr. 28. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én guggolni láttam 100 kilóval egy nálam alacsonyabb és vékonyabb srácot és az a szomorú helyzet, hogy nekem egyelőre az 50 kiló is kihívás, mégis vastagabb és izmosabb a lábam, mint neki (nagyobb testmagassággal és nincs rajtam súlyfelesleg).
2017. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy neki kissebb a combja, és erősebb nálad, nem cáfolja azt, hogy a nagy súly kell.

Magatokhoz mérten a lehető legnagyobb súly kell, az meg, hogy éppen hol jártok erőszintben, nem függ össze (szorosan) az izom méretével, de azért van összefüggés.

2017. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Átlagos.

Kell a nagy súly is és a kisebb is. Ezen kár is vitatkozni. Pl tömegelésben guggolásnál sokszor lemegyek 2-3 ism.tartományba is, pedig az egyáltalán nem a testépítőkre jellemző. Kinek mi a jobb, azt csinálja.

Egyébként nézd meg az 50 kilós kínai csajt pálcikalábakkal 240-nel guggolni, aztán mondd, hogy szoros az összefüggés a használt súly nagysága és a kinézet között...😂😅 Valami van, de nem annyira szoros, mint ahogy sokan gondolják.

2017. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mi a cél magával a sportolással. Nem mindegy, hogy 1,5 év alatt voltál 50 kiló most 70, vagy 70 voltál és most 90, nem tudjuk milyen sportmúltad van stb. Üres bugyuta kérdés. Én pl 80nal kezdtem guggolni 4x8-at 15 évesen, előtte rengeteget futottam stb. Voltam alig több mint 60 kiló.
2017. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

RAW-ban, naturalként jónak számít, ha 80 kiló alatt van a saját súlyod. Edzésmúlttól függetlenül.


Natural emberek nem sűrűn guggolnak 150 kiló felett szabályosan segítség nélkül.

2017. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!