Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 140kg-ba guggolni 4 ismétlést...

140kg-ba guggolni 4 ismétlést milyen szint?

Figyelt kérdés
Vízszint alá picivel. 1,5 év edzés után.
2017. febr. 28. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha 50 kg vagy akkor korrekt.
2017. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 paper_chaser ***** válasza:
61%
Szerintem ez jó eredmény.
2017. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk hány kg vagy. De naturálba már jónak mondható.
2017. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Krisz85 ***** válasza:
38%

kérdezz meg bármelyik erőemelőt... megmondják.



kondiba tök lényegtelen, nem ez számít

2017. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mivel nem erőemelés a topik, így nem az erőemelők véleménye érdekel.

Hogyne számítana már testépítésben is a súly. Ez mutatja meg, hogy milyen szinten van valaki + a kinézet. Erősen összefügg a kettő. Egy 80 kilóval guggolászó, 2 éve edző személy, valószínűleg sehogy sem néz ki egy 160 kilóval guggoló emberhez képest, ha testépítést nézzük, akkor se.

2017. febr. 28. 18:16
 6/15 anonim ***** válasza:

#4

Tévúton jársz.

Mikor elkezdtem edzeni, mint a legtöbb kezdő, erősködtem a teremben, fejlődtem is. Aztán elkezdtem olvasgatni, mindenhol azt írták, hogy nem számít a súly. Hallgattam erre, elkeztem eszerint az elv szerint edzeni, de semmit nem fejlődtem, sőt, még visszább is estem. Utána tudatosult bennem, hogy tájékozatlanul tájékozottabb voltam. Visszatértem a régi edzésmódszerre, és fejlődtem újra.

2017. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6 +1 velem is ilyesmi volt :')

amúgy jó szint 1.5év után, de hány kg vagy? 60,90? mert nem mindegy

2017. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rendszeresen látok amatőr erőemelőkről videókat Facebook csoportokban, hatalmas súlyokkal edzenek, de kinézetre sokszor azt sem mondaná meg róluk az ember, hogy egyáltalán sportolnak valamit. Pedig kezdőként nagyon érdekelne, hogy akkor most hogy is van ez az egész: az erő és a megmozgatott súly a fontos vagy ennél bonyolultabb a dolog.
2017. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Krisz85 ***** válasza:

Ez mutatja meg, hogy milyen szinten van valaki + a kinézet. Erősen összefügg a kettő. Egy 80 kilóval guggolászó, 2 éve edző személy, valószínűleg sehogy sem néz ki egy 160 kilóval guggoló emberhez képest, ha testépítést nézzük, akkor se.


kedves kérdező:


láttám Te már testépítőt? úgy tényleg? közelről? hmm?! pl versenyfelkészülés végén? én láttam nem is egyet ismerek, a végén annyira nincs már energiájuk a megszoríott szénhidráttól, hogy szinte csak gépeken edz az okosabbja és erőben van hogy a felére esnek vissza a tömegnövelő szakaszhoz képest, ha akkor látod őket, akkor most mondd meg, hogy erősek-e vagy sem?! kinézet bomba forma, erő zéró, tömegnövelésnél meg fordítva, bevízesedett puffadt, zsíros test, nagy tömeg, nagy erő, tegyél igazságot


nézz meg bármely Kai Greene nem fotózásos videót, az erőszintjéhez képest még ő sem edz nagy súlyokkal, az intenzitást amúgy sem tudod a végletekig növelni, vagy mit képzelsz, hogy majd 450 500 650 850 kg-okat fogsz felhúzni vagy guggolni, látbtolózni évről évre a végtelenségig növelvelve? nyilván nem


trillió egy intenzitásfokozó technika van



nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed, hogy csak nagy súllyal tudsz minőségi izomzatra szert tenni, ha nem hiszed, összeállítok neked olyan kis súlyos óriás szuperszeteket, hogy azt is megbánod közben, hogy egyáltalán a földön létezel, nem lesz kellemes érzés, azt garantálom, és még csak nagy súly sem kell hozzá


egyébként ez teljesen egyénfüggő, az edzettjeimnél azt tapasztaltam, hogy a nagyon vékony ektomorfoknál szoktuk a nagy súlyos edzéseket eröltetni, az endomorf hízékonyaknál pedig a magasabb ismétlésű edzéseket giga sok kardióval


különböző testhez, különböző edzésmódszertan

2017. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Krisz85 ***** válasza:

jah és még valami, edzőként azért nagyon sok srácot látok kétkezes bicepszedést csinálni giga súlyokkal, belengenek, mert hát megszólják őket, meg ciki a két kis 5 kg-so tárcsa a francia rúdon /mondjuk nincs is karjuk a nagysúlyos bedölőngélős rángatózástól/.


guggolásnál ugyanez, akárcsak a lábtolónál, srác megpakolja 400 kg-ra aztán remeg alatta mint a kocsonya 2 cm-es mozgáspályán eröltetve a súlyt....


akkor most ők is magas szinten vannak edzésben? na ezért nem CSAK a használt súly számít, kérdezz meg egy testépítőt is, ha nekem nem hiszel.

2017. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!