Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, ha nem bírom a...

Mit csináljak, ha nem bírom a tömegelést?

Figyelt kérdés

Napi 3 ts/kg szénhidráttal nem híztam, most 4-et eszek, de egyszerűen nem bírja a gyomrom. Nagyon megterhelő, puffadok, fáj. Próbáltam azt is, hogy kevesebb szénhidrát és több zsír, de az se jött be. Lehet úgy fejlődni, ha csak szintentartón eszek, de a súlyokat emelem?


L/24


2017. febr. 28. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
erőben fejlődhetsz egy ideig, de ha kimaxolod az izmaid akkor már erőben is stagnálni fogsz mig nem pakoslz fel izmot, szóval nem, enni kell, puffadással kéne kezdeni valamit, miket eszel?
2017. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 ts/kg szénhidrátnál nem volt gond, és most is ugyanazokat eszem. Csak mintha nem férne több belém, rosszul vagyok ennyi kajától. Sok teljes kiőrlésű dolgot eszek, zöldséget, rizst, tojást.
2017. febr. 28. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és mióta megy ez a 4g ch? mert ha még cska rövid ideje, akkor valószinű, hogy csak hozzá kell szoknod, eleinte nekem is nehéz volt legyűrni, aztán 1-2 hét és még tudtam volna enni pluszban :')
2017. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriaplusz mindenképpen kell, ez világos.


A helyedben variálnék az ételeken, hogy kiderüljön, mit nem bírsz nagy mennyiségben s mit igen. Az sehogy sem normális, hogy nem tudsz eleget enni.

A zsíros és a szénhidrátos ételek sem egyformák. Van, aki nem bírja a sok hozzáadott zsírt, de a rejtett zsírokat jobban, van, akinek a glutén nem jó, de más szénhidrátforrásokkal nincs gondja. Nekem konkrétan a sok szénhidrát rossz, szerencsére a zsírok mennek, de akármilyen tocsogós ételtől én se lennék jól, de még túl sok földimogyoró is ütne... Viszont ebből-abból össze tudok hozni, amennyit kell s nincs az az aktivitási szint (legalábbis nálam), ami problémát okozna, csak megfelelő ételek kellenek.

2017. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már egy hónapja. Ennék én meg kívánom is legtöbbször, csak nem esik jól és nem fér belém :/
2017. febr. 28. 23:22
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Paprikás krumplit kolbásszal.
2017. márc. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok a gabona. Mikor én azzal próbáltam tömegelni, fostam mint a gép, meg én is állandóan fel voltam puffadva. Egyél több gyümölcsöt a gabonák helyett, és több telített zsírt (vaj, sajtok, kókuszzsír, húsok)! Egy próbát megér, nekem bevált.
2017. márc. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. Gyümölcsből nem baj, ha sokat eszek a fruktóz miatt?
2017. márc. 1. 14:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyébként a gyümölcsök csak részben tartalmaznak fruktózt, nem az összes szénhidrát az bennük. A banán szénhidráttartalmának csak mintegy negyede fruktóz.
2017. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor kipróbálom.
2017. márc. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!