Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok olyan hasizom...

Ajánlanátok olyan hasizom programot férfiak számára, amelyel kisebb lett az úszógumi és feszesebb lett a has?

Figyelt kérdés
Egy zsák gyakorlatot találni a youtube-on, viszont én egy olyan programot keresek, aki bizonyítottan működik!
2017. márc. 6. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:

diéta+kardió edzés +ajánlott súlyzós edzés

helyi zsírégetés még mindig nincs tehát semmilyen hasizom programtól nem fog eltűnni az úszógumi

az más ha diéta mellett keresel valami programot rá, de én nem látom értelmét túlzásba vinni a has edzését ugyan olyan izom mint a többi csinálok rá 5-6sorozat harangozást egy héten és kész

2017. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kockas a hasam,pedig kimondottan hasizomgyakorlatot sose vegzek. Sulyzos edzessel meg sajat testsulyos edzessel dolgozik rendesen a hasizom is. Meg amugy is a kajalason mulik minden. Csinalhatsz te napi 10 ezer felulest is ,ha a kajalasod rossz
2017. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha csak ennyi a cél,akkor 500as kalóriadeficitről indított diéta,hetente csökkented a ch-t egészen napi 50g-ig.

és heti 5x50 perc kocogás.

izom nem sok marad,de az úszógumi lemegy és látszódni fog a kocka has.

jah és csinálj heti 2 alkalommal 3x20 hasprést és 3x20 lábemelést.

2017. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!