Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlotok,...

Pszicho88 kérdése:

Milyen edzéstervet ajánlotok, ami heti 3 alkalmas és egy napot, ugyanazon az egy napon belül 2 különböző alkalomra szed szét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leginkább azért érdekelne ez, mert így az edzés nem lesz több 45 percnél, ha 2 alkalomra van szedve az adott napon és így maximális lehet a növekedési hormon kihasználtság.

Egyébként tömeget akarok növelni, 180 cm magas, 70 kg vagyok, extrém nehezen hízok. Köszönöm.



2017. márc. 7. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Totál semmi értelme az elmélétednek. Mindig a giliszták okoskodnak ezt bírom.
2017. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A másik okoskodás, amikor megkérdezek valakit és annyit tudnak mondani, hogy minden embernek más edzésterv a jó.

Ez a tipikus nesze semmi, fogd meg jól, mivel ők se tudnak semmit.


Te mint fő ész.

Milyen edzéstervet ajánlasz, milyen terheléssel?

Egyébként évek óta vagyok már fönn az oldalon, eddig senki sem tudott ajánlani egy darab edzéstervet sem, illetve csak rosszakat.

2017. márc. 7. 10:19
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyébként nyilván te tudós vagy és több alanyon is tesztelted, hogy az "elméletem", ami nem az enyém, egy nagy hülyeség és valóban nem így van.

Mikor szerezted a doktoridat kedves szivacsos agysorvadás?

2017. márc. 7. 10:21
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan akarsz végezni az edzéssel HST.
2017. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ember 70kg vagy 180 centihez és ilyen faxságokkal foglalkozol. Edzeni kéne nem baromságokat kitalálni. Nem kell csoda ezésterv. Az, hogy évek óta idejársz és még mindig nem sikerült egy minimális tudást magadra szedned az a te szegénységi bizonyítványod. Bármilyen program jó amit nem váltogatsz hetente és tudsz vele progressziót felmutatni. Legyen az icf, stonglifts 5x5, vagy hagyományodabb bodys edzés ha az alapgyakorlatokon van a hangsúly fejlődni fogsz. Nem kell kitalálni a spanyolviaszt főleg nem egy kezdőnek akin 1 dkg izom sincs és gyakorlatilag bármitől fejlődik, ha odateszi magát.
2017. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A heti három teljes testes edzés teljesen jó, de ne szedd szét! Heti háromszor 45-60 perc megfelelő. Ha nem gyarapodsz tömegben, növeld kissé a napi kalóriabevitelt.
2017. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

" Ember 70kg vagy 180 centihez és ilyen faxságokkal foglalkozol. Edzeni kéne nem baromságokat kitalálni. Nem kell csoda ezésterv. Az, hogy évek óta idejársz és még mindig nem sikerült egy minimális tudást magadra szedned az a te szegénységi bizonyítványod. Bármilyen program jó amit nem váltogatsz hetente és tudsz vele progressziót felmutatni. Legyen az icf, stonglifts 5x5, vagy hagyományodabb bodys edzés ha az alapgyakorlatokon van a hangsúly fejlődni fogsz. Nem kell kitalálni a spanyolviaszt főleg nem egy kezdőnek akin 1 dkg izom sincs és gyakorlatilag bármitől fejlődik, ha odateszi magát."



Leírnám neked, mert látom nagyon nehéz a felfogásod és nem érted. Nem úgy vagyok gilisztás, ahogy a legtöbb ember. Nyilván sok gilisztás nem étkezik kellőképpen, vagy nem jól edz, nem jó programot követ. Elég sokféle programot csináltam már, mégsem jutottam vele eredményre, megfelelő étkezés mellett. A testemben a szőrnövekedés szinte megállt. 28 évesen 2 hetente borotválkozom, ugyanis szinte semmi szőröm sincs és ez a tesztoszteron hormon hiányára utal. Szóval kérlek, mikor tőből fikázol valakit, előtte legalább kérdezd meg, hogy mi a baj valódi oka, ne csak okoskodj. Köszi.

2017. márc. 7. 10:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Aham. És ha valóban hormonhiányod vagy akkor azt szerinted egy programmal meg lehet gyógyitani?:D nevetséges vagy komolyan.
2017. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor keress fel egy orvost!
2017. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valóban orvos kell. Az eredeti kérdésedben egyáltalán nem volt szó tesztoszteron problémáról. Te egy felesleges napi 2x edzésről magyaráztál a növekedési hormonra hivatkozva. Összevissza beszélsz. Biztos az ösztrogén töblet miatt vagy ilyen kis pitsa.
2017. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!