Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gaspari Halodrol vélemények?

Gaspari Halodrol vélemények?

Figyelt kérdés
Be volt tiltva eza prohormonkésztmény, de 2017ben visszajött, nem növénykivonat és elvileg egy kúra "természetesen rendes kaja edzés pihenls trió mellett) 4-6 kiló izmot hoz. Vagy brilliáns a Gaspari nutrition cég vagy átverés az egész. Szerintetek? Szedte mér valaki közületek? Működik vagy csak placebo? A válaszokat előre is köszönöm :D

2017. márc. 7. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez,de ha prohormon készítmény akkor hagyjad,nincs értelme. Szúrjad ha kell valami ha meg nem akkor maradj natúr.
2017. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Prohormon készítményt használni a világon a legnagyobb gyökérség. A naturálságot elveszted, cserébe tized annyi hatása sincs mint egy laza tesztó kúrának. Namost akkor kérdem én ennek mi értelme?
2017. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyi hatása sincs mint egy winstrol+primobolan kúrának?
2017. márc. 8. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy lenne?
2017. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemnagyon értek hozzá molekuláris szinten, kérlek magyarázd el :D
2017. márc. 8. 13:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg van itt aki próbálta ezt a készítményt?
2017. márc. 8. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Az eredetit próbaltam, az nem volt rossz, de ez az új, ha jól tudom csak dhea meg némi egyéb vacak, de az biztos, hogy nem az eredeti halodrol.
2017. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt írják róla. Neked mennyi növekedést hozott az eredeti?

A jelenlegi a harmadik generációs, aüi elvileg ugyanazt tudja mint az első

2017. márc. 8. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!