Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hátfájás ellen mit tegyek?

Hátfájás ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Közel 2 hónapja edzem, netről néztem edzéstervet, pontosan ezt:

[link]

Megcsináltam az átmozgató edzéstervet, azóta ez a 3 napos osztott program megy. (+ba annyi, hogy hétfőn 4x20 hasprés, meg 1-2 módosítás).

18éves és 183 cm vagyok, 66,7 kg ról kezdtem most olyan 69 körül mozgok. Étkezésre odafigyelek, napi 5 étkezés min. , továbba figyelek a fehérje és szénhidrátbevitelre, multivitamint szedek, edzés után fehérjét.

De úgy alakult , hogy már több mint 1 hete nem edzem. Erős derékfájásom van egy ideje, már olyan hogy amikor ráálltam a lábamra akkor már erős fájdalmat éreztem. Tudni illik eléggé ferde hátam van, ez a fájás már régebben is előjött amikor nehezet emeltem, csak hamar elmúlt.

A gyakorlatokat szabályosan végzem, amióta nehezebb súlyokkal emelek azóta mondhatni hogy fáj.

Volt már olyan aki hasonló problémával küzdött?


2017. márc. 10. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
ha mindent szabályosan csinálnál, nem fájna semmid. Szerintem nézesd meg első körben egy dokival, aztán az edzésed egy !személyi edzővel!, aki ért hozzá, lehetőleg olynnal.
2017. márc. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!