Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés alatt futás?

Tömegelés alatt futás?

Figyelt kérdés
Sokat szabálytalan az elmúlt időszakban, alig fejlődtem. Rendbe tettem az étrendem, most nem stangálok. Viszont megjött a kedvem a futáshoz. Így is nehéz bevinni a megfelelő bevitelt. Nem tudok már többet enni. Most tömeget növelek. Hagyjam a futást és majd fél év múlva szálkásításnál tussal, vagy már most elkezdjen? Ha ugyan az marad az étrendem és elkezdek futni, akkor megint stangálni fogok?
2017. márc. 17. 22:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Sokat stangáltam az elmúlt időszakban.*

Szálkásításnál fussak, vagy most is elkezdjem*

2017. márc. 17. 22:35
 2/7 Zedricht ***** válasza:
Hát, edzések előtt mondjuk egy 10 perces bemelegítő futás nem rossz, sokan így kezdik.
2017. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Tömegeléskor is lehet és kell is kardiot végezni, annyi a lényeg, hogy akkor kicsit többet kell enni, hogy kalória pluszban legyél. Ugyanis kalória pluszban tudsz izmosodni.
2017. márc. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
annyival többet kell enni és kész
2017. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan fuss, max amennyi kcal elégetsz vidd be gyümölcsből, abból könnyű és ahhoz nemkell étvágy.
2017. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél év tomegelessel nem érsz el semmit
2017. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már így is nehéz megennem a napi adagomat. Nem hiszem, hogy többet tudnék enni. A másik bajom pedig a sok evéssel, hogy kb. minden napi 3x van nagyon nagy székletem. Nem akarom, hogy ennél több legyen, mert szerintem ez sem normális. Gyümölcsöt nem tudok enni, régen sem ettem, egyszer megkóstoltam és elkapott a hányinger.

Utolsó nem fél évet tömegelek összesen, kb. 2 éve tömegelek, 65 kg-ról kezdtem, most vagyok 90. Még tömegelek egy fél évet és jön a szálkásítás, mert van rajtam zsír..

2017. márc. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!