Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi számít komoly súlynak egy...

Mi számít komoly súlynak egy nőnél, írnátok példákat?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem kondiba járni és szeretnék bizonyos célokat kitűzni, de lövésem sincs, hogy mi a reális. Különböző gyakorlatoknál (pl. felhúzás, guggolás, bicepsz/tricepsz egykezes súlyzókkal, mellhez húzás, csigás letolás tricepsz kötéllel, ezek érdekelnének legjobban) mi az, ami már komoly dolognak számít egy nőnél?


Illetve szívesen veszem, ha (plusz) megírjátok, hogy ti férfiként/nőként milyen gyakorlatokat mekkora súllyal végeztek.


Nagyon köszönöm.


2017. márc. 22. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

21F vagyok.

Én súlyaim: Fekve 110kg 4x

felhúzás 160kg 4x

guggolás 150kg 4x

Ilyen bicepsz-tricepsze nem fontos, de curls az megy 22,5 kilós egykezesekkel, letolás csigán 100kg 6x.

Vállból nyomás egykezesekkel 2x40 kilóval 5x

Szerintem ez átlagos egy férfinál, kivéve a vállból nyomást, az szerintem egész jó.


Nőnél 1.7-2xtestsúly guggolás egész szép, felhúzás is ugyan ennyi, vagy kicsit kevesebb, fekve saját testsúlyt, ha kinyomod, az már komoly. Lehet, hogy hülyeségeket beszélek, de a mi termünkbe, aki nő edz és komolyan is csinálja, az ezeket tudja.

Ezeket, ha kitűzöd, már elfoglalod magad egy jó ideig. :D

2017. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!