Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez most komoly? Hogy gondolják...

Ez most komoly? Hogy gondolják ezt egyáltalán?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnak ezek így forgalmazni szteroidokat,potencianövelőket,mikor illegális dolgok? Vagy csak arra várnak,hogy valamelyik nem józan eszű előre utaljon aztán csá? Mert olyan is van itt,hogy postai utánvétel,ahol már nem tudnának lehúzni. De nézzétek meg az oldalt elég hitelesnek tűnik [link]

2017. febr. 19. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki rendelt már innen. Van benne hatóanyag, mert láttam rajta változást utána, de ki tudja, hogy mivel ütik fel a cuccot...
2017. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Tudod ami magyarországon illegális, nem biztos, hogy más országban is az...
2017. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Máshol is illegális,el is küldik ahogy halottam. Mindent tudsz venni neten nem értem hogy miért nem követik vissza honnan jön azt ennyi lenne. De gondolom valamiért nem akarják.
2017. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jelentős piac, nem éri meg a vesződést a betiltása. Ha majd a koxolás társadalmi probléma lesz és nem csak egy szűk réteg teszi tönkre magát, akkor előveszik őket, addig nem.
2017. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013 óta bűncselekmény koxxal kereskedni
2017. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:

nézd itt meg hamisítvány órákat árulnak


wwww.magentawatch.com


tudod úgy lehet ezzel kereskedni , hogy vélhetően nem eredeti, hanem hamisítványt árulnak, mint amikor ólmozzák a pirospaprikát, nem nagy ügy...


akik illegálisan árulnak ilyesmiket sezerinted pont a kliensek elégedettségével, vagy egészségével fognak foglalkozni? ébresztő!!!

2017. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!