Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatint lehet szensavas...

Kreatint lehet szensavas vizzel esetleg szensavas szörppel inni? (scitec n)

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Maximum nagyon utolsó esetben szerintem.

Én próbáltam egyszer, mert nem otthon voltam és csak az volt kéznél, hát hangra mintha pezsgőtabit dobtam volna bele..meg necces összerázni, mert az olcsóbb shakereből ki fog törni a folyadék.

Amúgy hatásra nyilván mindegy.

2017. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Szerintem a kreatint legjobb úgy inni, hogy amennyi vízzel innád annak a harmadát megiszod, aztán a szádba veszed a port és a többi vízzel lenyeled. Szerintem legalábbis nem oldódik jól egyik kreatin sem, jó íze sincs, kár bajlódni a feloldásával.
2017. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Savas közegben bomlik, tehát nem célszerű abból inni hatását tekintve.
2017. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor a kreatin a gyomorsav miatt amúgy sem működik és csak kamu ?
2017. márc. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem találom a cikket ahol olvastam. Ha jól gondolom(cáfoljatok rám ha nem) hasznosulása rosszabb ha savas közegben oldod fel mert előbb kezdődödik el a bomlása(szénsav).
2017. márc. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Spion9 válasza:

Üdvözöllek.


Ha van időd, rázd ki a szénsavat.

Aztán már ihatod is, ebben az esetben úgy gondolom már lényegtelen is a kérdés. :)

2017. márc. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!